Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  0
Results 1 to 5 of 5

Thread: reclamatie elit

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    reclamatie elit

    Username-ul tau: Sergiu Risciuc
    Gradul tau pe forum: CO-MOD
    Numele Moderatorului: _ELIT_
    Nemultumirea: Hai ca inteleg data trecuta era font defoult dar tura asta am luat de pe site ul ala se cheama VALENTINE si TOT IAU MA INF????
    Dovada (link de la postul respectiv): https://alphacs.ro/showthread.php?13...610#post615610

  2. #2

    User Info Menu

    Este exact acelasi font ca si pe ultima postare pe care ai luat infracrion, nu intelegi sa nu mai faci asa avatare si sa te potolesti, deja ne.am saturat si noi sa vedem ca pui avatare facute la bataie de joc si etc... Ti am mai spus iti mai repet invata un blur invata sa redimensionezi si etc nu fapoza ca si in paint... Si wm ul pune l cu wendi de 10 px, crede.ma si noi ne.am saturat sa te vedem cum te doare in cot de avertismentele noastre.
    Invata sa editezi o poza macar la nivelul minim si apoi poti sa postezi ca asa toti putem pune numai pt un post implus

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by _ELIT_ View Post
    Este exact acelasi font ca si pe ultima postare pe care ai luat infracrion, nu intelegi sa nu mai faci asa avatare si sa te potolesti, deja ne.am saturat si noi sa vedem ca pui avatare facute la bataie de joc si etc... Ti am mai spus iti mai repet invata un blur invata sa redimensionezi si etc nu fapoza ca si in paint... Si wm ul pune l cu wendi de 10 px, crede.ma si noi ne.am saturat sa te vedem cum te doare in cot de avertismentele noastre.
    Invata sa editezi o poza macar la nivelul minim si apoi poti sa postezi ca asa toti putem pune numai pt un post implus
    pe asta luai inf tura trecuta daca nu stii sa te uiti

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Sergiu Risciuc View Post
    pe asta luai inf tura trecuta daca nu stii sa te uiti
    Hai gata iubire nu mai fa posturi aiurea si aici stiu ca esti obsedat dupa posturi dar gata astept raspunsul unui administrator sau al lui lord... @Alin @BANKAI. @Blue @TheLord etc va rog astept raspunsul vostru

  5. #5

    User Info Menu

    respins - avatar facut in bataie de joc
    uite niste sfaturi : cum a zis si elit wm incearca sa il pui pe wendy cu 10px negru pe imagine sa magi stroke de 1px la text sa bagi drop shadow 1 0 1 sa incepi sa inveti un blur cum trebuie dupa efecte/text
    ai o gramada de tutorial pe forum postate sau daca nu iti plac ai chiar si pe youtube
    t/c
    ☆☆☆☆☆☆☆☆
    Daca doresti sa ma contactezi:








  6. Thanks -#DaNNy#- thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •