Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
  1. #11

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Gabigg View Post
    @rooygreen ti a scos banu sau?
    Nu știu.Mi am închis PC ul.
    Oricum,nu vad pe Assassin sa răspundă deci..
    Last edited by rooygreen; 21-03-21 at 15:54.

  2. #12

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by xXPhoenix707 View Post
    lmao s-a vorbit pe discord cu @AssAssiNsCreeD[;x] sa iei ban daca dai unban lui joker , asta s-a si intamplat , ai luat banip perm ptr ca ai dat unban cuiva care CHIAR nu trebuia sa aibe unban :swag:
    Daca m-ai intrebat pe discord si ti-am zis ca nu ii dai ban, ii faci reclamatie daca ai dovada, de ce nu rectifici aici? Eu n-am zis nimic de ban lu rooygreen, am zis ca vedem ce facem. Nu mai vorbii in numele meu.
    rooygreen, intra pe grupu de discord, discutam acolo, ti-am dat si pe profil, vad ca nu raspunzi, daca nu se poate vorbii cu tine, rezolvam altfel..
    Edit: ti-am dat eu unban..
    Last edited by AssAssiNsCreeD; 21-03-21 at 16:02.

  3. #13

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by AssAssiNsCreeD View Post
    Daca m-ai intrebat pe discord si ti-am zis ca nu ii dai ban, ii faci reclamatie daca ai dovada, de ce nu rectifici aici? Eu n-am zis nimic de ban lu rooygreen, am zis ca vedem ce facem. Nu mai vorbii in numele meu.
    rooygreen, intra pe grupu de discord, discutam acolo, ti-am dat si pe profil, vad ca nu raspunzi, daca nu se poate vorbii cu tine, rezolvam altfel..
    asasin tu nu intelegi ca inca nu are discord

  4. #14

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by assassinscreed View Post
    daca m-ai intrebat pe discord si ti-am zis ca nu ii dai ban, ii faci reclamatie daca ai dovada, de ce nu rectifici aici? Eu n-am zis nimic de ban lu rooygreen, am zis ca vedem ce facem. Nu mai vorbii in numele meu.
    Rooygreen, intra pe grupu de discord, discutam acolo, ti-am dat si pe profil, vad ca nu raspunzi, daca nu se poate vorbii cu tine, rezolvam altfel..
    a zis ca nu il lasa inca sa faca discord dar nu stie de ce asa ca orii vorbesti cu el pe steam ori vorbesti cu el pe sv ori pe forum asa ca da

  5. Likes rooygreen liked this post
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •