Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  9
Results 1 to 10 of 10

Thread: Propunere

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere

    Mi as dori , si nu cred ca doar eu sa se mai bage mape noi , serios acum ca din 20 sau cate sunt jucam maxim 8 pentru ca restul sunt aiurea , m am saturat sa joc doar redline si nuke , din nou , nu cred ca vorbesc doar in numele meu.

  2. Likes Raul1236, SeeD, -#DaNNy#-, ✪sEb1 liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Price View Post
    Mi as dori , si nu cred ca doar eu sa se mai bage mape noi , serios acum ca din 20 sau cate sunt jucam maxim 8 pentru ca restul sunt aiurea , m am saturat sa joc doar redline si nuke , din nou , nu cred ca vorbesc doar in numele meu.
    mare mare pro , trebuie un update la sv ca nu avem nmk nou demult @TheLord speram sa te gandesti la asta
    Inca odata mare
    ELIT-MANAGER

  4. Thanks kheopsanu thanked for this post
  5. #3

    User Info Menu

    adevărat trebuie mape noi

  6. Thanks -#DaNNy#- thanked for this post
  7. #4

    User Info Menu

    eventual cateva mape scoase avand in vedere ca multi nu le joaca.

  8. Likes KeNNNN VoDa liked this post
  9. #5

    User Info Menu


    Sincer, m-am plictisit sa ma tot joc Redline, Banana, Aztec și Basement. Nu zic sa fie scoase, dar de fiecare data când mi se cere de playeri sa schimb harta,mi se cer aceste hărți. Un nou refresh cu încât câteva mape noi ar fi super

  10. Likes TheLord liked this post
  11. #6

    User Info Menu

    Propuneti atunci niste mape de pe workshop (steam) sau de aici https://gamebanana.com/maps/cats/8524

    Sa fie cu am_ inainte ca sa va asigurati ca sunt mape BUNE adica sa fie mape MULTI1V1 (mai scriu cativa si doar 1v1, dar daca au am_ inainte atunci inseamna ca sunt bune).

    Dupa ce propuneti ma apuc sa le convertez in HDR (ca din cauza asta nu am mai bagat mape, data trecuta cand am "rezolvat" aproape 30 de mape a durat o zi intreaga sa le convertez in HDR deoarece trebuiesc editate si fixate luminile pe ele, dar poate aveti noroc si deja mapele propuse de voi sunt HDR dar asta o sa verific eu, chestia asta trebuie facuta ca sa nu va dea crash la schimbarea mapei si sa evitam folosirea altor sisteme care se pot buga la schimbarea mapei).

    Nu cred ca de cand sunt mapele actuale ati primit vreun crash la CS cand se schimba mapa, daca gresesc atunci va rog frumos sa imi spuneti si pe ce mapa aveti probleme, dar din cate imi amintesc(nu imi aduc aminte sa fi bagat mape noi) toate mapele actuale le-am convertit in HDR.





    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  12. Likes KeNNNN VoDa, ✪sEb1 liked this post
  13. #7

    User Info Menu

    aim_skodafabia
    am_dust2_cat

  14. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by KeNNNN VoDa View Post
    aim_skodafabia
    am_dust2_cat
    Puneti link direct de la ele.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  15. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheLord View Post
    Puneti link direct de la ele.
    am_dust2_cat ( am vazut o si pe alte servere) : https://gamebanana.com/maps/213978
    am_lego : https://gamebanana.com/maps/209552
    Basemantul nostru sa fie schimbat cu noul basemant: https://gamebanana.com/maps/202851
    Mai las si pe altii sa adauge mape nu doar eu...
    Si daca poti lorducule sa ne adaugi si la noi mvp... Ar fii mult mai caterinca sau macar sunete pe care sa le puna vipii... Sa ne distram si noi ca asa daca punem de pe ala cum ii zice slam poate sa puna oricine si earrape si nu ne putem distra si ala nu poate fii oprit doar daca ii dai mute insa sunetele pot fii oprite printr o comanda...gandeste.te si la asta lorducule vrem si noi sa fie mai funny.... De exemplu eu am inceput sa fac de astea sa distrez playerii cum a fost azi si intr.o zi de mai demult cam acu 1 2 sapt... Am facut iumor fiecare pe rand facea glume si de astea... Incerc si eu sa aduc playeri... Insa ar trebuii sa implementam si noi lucruri noi... Sa urcam si noi in top sa aratam ca suntem un server forta
    Last edited by -#DaNNy#-; 30-03-21 at 22:47. Reason: Am gresit o litera xd

  16. Likes ✪sEb1 liked this post
  17. #10

    User Info Menu

    Notat, in curand o sa bag mape noi, trebuie sa imi configurez din nou toolul pentru decompilare mape si edit.

    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  18. Thanks -#DaNNy#- thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •