Quote Originally Posted by uRSu View Post
Cumetre, exact asa sa intamplat adica eu iti zic in gluma ca dai de acolo din spawn,si ca esti slab ,tu o iei in serios ,si o incepi cu "teoriile" tale, ajungi sa imi spui ca daca te chinuiai putin ajungeai sa imi fi tata,ca sufar , si multe alte aberatii,cand puteai pur si simplu sa nu imi raspunzi sa sa imi spui altceva.In primu rand eu nu am suferit cu nimic dupa ,doar tu ai avut impresia asta, si nu te am jignit cu nimic,nu ti am spus nimic ce ar putea fi catalogat ca insulta.Doar tu te-ai simtit ofuscat intr-o discutie banala.Si ti-am dat ban ca sa te mai calmezi ,ca insemna ca erai prea stresat daca ai luat asa in serios o gluma banala,la care puteai sa spui pas.Am destui ani pe serveru asta de cand sunt admin,si am intalnit multi baieti ca tine care una,doua gata m-ai jignit.Eu cred ca ti-a prins bine pauza
Păi și dacă v-ați contrazis între voi făra înjurături, de ce s-a ajuns să-l banezi? Comanda gag pentru ce există?
@dEv. spune-mi mie cine sunt persoanele care se “laudă” că au “avantaje” de la lord.
Lord e băiat prea fain și este adevărat că este prea bun cu noi toți, de aceea îmi asum eu răspunderea și îi sancționezi pe toți ca să mă urâți doar pe mine, că mie mi se rupe.
Cu privire la reclamație, primește avertisment. Dacă se mai repetă trec la downgrade.