Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 2 of 2

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie [REZOLVAT]

    ► Nick CS:Matei2019
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID:Skorpion+STEAM_0:0:564661155
    ► Motiv:In primul rand a dat slay cu motivul plang inainte sa incep sa filmez si mi-a dat freekil de 3 ori doar mie,1. no scope cu awp2.knife cand trebuia sa dau lr si 3. apare si pe filmare alt noscope awp chiar daca de fiecare data a dat freeday sau ceva nu mi se pare corect sa faci asa numai cu ideea ca poti da freeday la infinit sau mi-a dat odata freeday dupa ce m-a omorat cand trebuia sa dau lr si freeday nu ajuta pentru o runda castigata,ascultant comenzile,nu mai zic ca freeday s-a dus intr-o secunda pentru ca comenzile au omorat multi prizonieri instant,dar in principiu cand m-am gandit sa fac reclamatia este atunci cand ne-a pus in linie numai ca sa i-a negevul si sa ne omoare pe toti,dupa a iesit de pe server,ori si-a luat kick or a iesit el,n-am vazut clar dar chiar daca si-a luat kick nu mi se pare normal sa treaca fara avertisment macar,dupa ce a facut freekil pe toata lumea de pe server in acel moment si avand in vedere ca e un admin care ar trebui sa fie un fel de exemplu.
    ► Dovezi (poze/demo/etc.):https://www.youtube.com/watch?v=xUmSQcth990 (conteaza primele 40 de secunde si ultimele 40 de secunde)
    Last edited by Matei2019; 08-04-21 at 14:47.

  2. Likes rooygreen liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •