Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  8
Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    User Info Menu

    Euroi Este cel mai bun Server

    Nick-ul CS: Toma4Master

    Frate.... cum sa zic, server-ul asta e blana mai ales daca esti la CT sau esti la T interlop, acuma depinde si de CT, CT-ul deobicei este Simon Says, poate alege si cine sa aiba freeday (foarte tare) si sa faci legea, unii nu citesc regulamentul si e cam rau, e recomandat sa ai un microfon ba chiar obligatoriu daca esti Simon la CT sau la CT in general, daca sunt 6 playeri pe sv ar fii 2 gardieni, daca sunt 9/10 (am uitat) vreo 3 gardieni si tot asa va prindeti voi, ma rog pe server se face foarte multa caterinca si chestii amuzante, Recomand server-ul: Raspunsul este la toti jucatorii de csgo, css sau cs 1.6, ba chiar si condition zero daca or fii

    Nota mea pt. server

    100/10

    P.S: vedeti ca o sa incerc sa devin in staff pana pe 9 iunie ziua serverul-ui

  2. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Toma4Master View Post
    Nick-ul CS: Toma4Master

    Frate.... cum sa zic, server-ul asta e blana mai ales daca esti la CT sau esti la T interlop, acuma depinde si de CT, CT-ul deobicei este Simon Says, poate alege si cine sa aiba freeday (foarte tare) si sa faci legea, unii nu citesc regulamentul si e cam rau, e recomandat sa ai un microfon ba chiar obligatoriu daca esti Simon la CT sau la CT in general, daca sunt 6 playeri pe sv ar fii 2 gardieni, daca sunt 9/10 (am uitat) vreo 3 gardieni si tot asa va prindeti voi, ma rog pe server se face foarte multa caterinca si chestii amuzante, Recomand server-ul: Raspunsul este la toti jucatorii de csgo, css sau cs 1.6, ba chiar si condition zero daca or fii

    Nota mea pt. server

    100/10

    P.S: vedeti ca o sa incerc sa devin in staff pana pe 9 iunie ziua serverul-ui
    Foarte bine ca ti-ai exprimat propia parere despre server, folosind argumente pro. Daca nu ai lingusit server-ul si ai lasat o "recenzie" buna, doar pentru a avea sanse mai mari de a ajunge admin, ai facut o alegere nu tocmai buna, deoarece nu vei fi favorizat pentru ca ai facut asta. Daca ai lasat aceasta "recenzie", deoarece asa ai vrut, fara sa primesti ceva inapoi, foarte bine. Nu am nevoie de un raspuns, asa ca nu e nevoie sa te deranjezi.

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Toma4Master View Post
    Nick-ul CS: Toma4Master

    Frate.... cum sa zic, server-ul asta e blana mai ales daca esti la CT sau esti la T interlop, acuma depinde si de CT, CT-ul deobicei este Simon Says, poate alege si cine sa aiba freeday (foarte tare) si sa faci legea, unii nu citesc regulamentul si e cam rau, e recomandat sa ai un microfon ba chiar obligatoriu daca esti Simon la CT sau la CT in general, daca sunt 6 playeri pe sv ar fii 2 gardieni, daca sunt 9/10 (am uitat) vreo 3 gardieni si tot asa va prindeti voi, ma rog pe server se face foarte multa caterinca si chestii amuzante, Recomand server-ul: Raspunsul este la toti jucatorii de csgo, css sau cs 1.6, ba chiar si condition zero daca or fii

    Nota mea pt. server

    100/10

    P.S: vedeti ca o sa incerc sa devin in staff pana pe 9 iunie ziua serverul-ui
    sa I ZICI MS lu @TheLord shaormaru nostruu

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by KinGStyle View Post
    Foarte bine ca ti-ai exprimat propia parere despre server, folosind argumente pro. Daca nu ai lingusit server-ul si ai lasat o "recenzie" buna, doar pentru a avea sanse mai mari de a ajunge admin, ai facut o alegere nu tocmai buna, deoarece nu vei fi favorizat pentru ca ai facut asta. Daca ai lasat aceasta "recenzie", deoarece asa ai vrut, fara sa primesti ceva inapoi, foarte bine. Nu am nevoie de un raspuns, asa ca nu e nevoie sa te deranjezi.
    Nu te gandii tocmai la asta, ca ar fii spus chestia asta doar pt a intra in staff, poate omului chiar ii place server-ul . P.S: succes in continuare sper sa te distrezi alaturi de noi

  5. Thanks KinGStyle thanked for this post
    Likes Bolo liked this post
  6. #5

    User Info Menu

    muie levi .

  7. #6

    User Info Menu

    Dacă nu-i dai o shaorma lu' lorducu, tot degeaba.

  8. Thanks Griezmann* thanked for this post
  9. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Griezmann* View Post
    Nu te gandii tocmai la asta, ca ar fii spus chestia asta doar pt a intra in staff, poate omului chiar ii place server-ul . P.S: succes in continuare sper sa te distrezi alaturi de noi
    Nu m-am gandit ca a facut asta, doar am presupus.

  10. #8

    User Info Menu

    Multumim a fost o onoare sa asist la mentinerea serverului online.

  11. #9

    User Info Menu

    Multumim pentru parerea sincera
    Ma bucur ca si dupa 10 ani de cand este deschis server-ul inca va distrati pe el si va place munca noastra!
    Inchid acum si acest topic.
    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  12. Thanks Bolo thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •