Nickname CSGO: ryn
Motiv: inainte de toate sa ma lamureasca cineva ce inseamna "abuz de bhop" ceea ce cred eu ca exemplu ar fi sa ocolesc toata harta din baza mea pana in cealalta si sa iau pe astia pe la spate, asta inteleg eu din abuz de bhop, oricum demo-ul e aici https://we.tl/t-jHZe0PYEvh in caz de nu are asta vreo dovada il ajut eu ca sunt un dulce, dupa cum se poate vedea si in video am spus clar ca ascult muzica si nu aud voice chat-ul si cand ma striga pe chat nu raspundeam pentru ca, credeam ca dadea play la sound-ul meu, dar inloc sa spuna direct ce are pe suflet cum ca il deranjeaza daca sar de 2-3 ori aka abuz de bhop vad ca el are sange in putzulica lui sa ma si injure, pe langa mai era unu pe acolo se vede si pe filmare de ma injura si ala si el nu face nimic, mi-a mai dat si un gag ca am zis de rasa lui si ca l-am facut milog, dar in asta nu vad nici o jignire pe langa ce a zis el (pe langa ca tot el a inceput) + amenintari cu ban, etc... oricum atat il duce pe el capul cand vede ca, cineva nu ii raspunde, il intreba daca are probleme la cap
Dovezi (poze):
Nickname admin reclamat + SteamID: Rafa n am steamid