Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 6 of 6

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie ZeT The Evil[REZOLVAT]

    ► Nick CS: Antonel
    ► Nick admin/player reclamat: ZeT The Evil
    ► Motiv:Imi da lama si dupa nu a vrut sa imi dee FD azi am mai avut o cearta cu el dar nu mi.am batut capu sa ii fac recla chit ca ma ameninta cu ban dar nu ma int acuma cand am intrat pe sv imi zisa el mie ba Antonele vrei sa iti dau quit eu i.am zis da-mi ca nu ma int!
    ► Dovezi (poze/demo/etc.):https://www.youtube.com/watch?v=Pf3CNC5i-Fw

    Eu nu prea am chef sa fac Reclamatii ca nu imi bat capu dar baiatu asta chear ma enervat nu ma int daca nu i se itampla nimic dar macar sa nu mai fie asa taren gura ca se crede marele smecher!

  2. #2

    User Info Menu

    1 la mana mai ameninta cu ban ai incercat sa imi dai slay ajung acasa pun dovezile si data vitoare nu mai scapi cand ma amenti te trag la raspundere . 2 la mana copile daca iei semi crrator crezi ca imi poti face ceva ?

  3. #3

    User Info Menu

    1 la mana ai zis ca esti sub harta si de asta am vrut sa iti dau slay si 2 la mana te credeai smecher si am vrut sa te sperii sa nu te mai crezi asa smecher 3 la mana nici macar nu te.am amenintat cu ban daca ai dovezi sa imi arati tu ca te.am amenintat eu cu ban pe tine atunci vreau sa le vad

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Antonel View Post
    ► Nick CS: Antonel
    ► Nick admin/player reclamat: ZeT The Evil
    ► Motiv:Imi da lama si dupa nu a vrut sa imi dee FD azi am mai avut o cearta cu el dar nu mi.am batut capu sa ii fac recla chit ca ma ameninta cu ban dar nu ma int acuma cand am intrat pe sv imi zisa el mie ba Antonele vrei sa iti dau quit eu i.am zis da-mi ca nu ma int!
    ► Dovezi (poze/demo/etc.):https://www.youtube.com/watch?v=Pf3CNC5i-Fw

    Eu nu prea am chef sa fac Reclamatii ca nu imi bat capu dar baiatu asta chear ma enervat nu ma int daca nu i se itampla nimic dar macar sa nu mai fie asa taren gura ca se crede marele smecher!
    3 la mana du-te in pula mea si invata romana

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DenisFlorian12 View Post
    3 la mana du-te in pula mea si invata romana
    asta am uitat sa scriu


    si antonele am video cu tot ce ai scria slay ai vrut sa imi dai ca ti-am dat lama si nu fd 3 ca unu tia dat dmg ca o tras dupa unu cu bhop puteam atunci sa iti dau minne + ban 24 ore pt abuz si sa mai citesti regulamentu nu mai incerca sa te scoti .

  6. #6

    User Info Menu

    avertisment
    nu se da cu lama la lr

  7. Likes Antonel liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •