Salutare dragutilor , ca in fiecare an si anul acesta cu ocazia sarbatorilor pascale am implementat un update specific acestor sarbatori si desigur, ca in fiecare an, organizam cateva concursuri de Paste la care puteti obtine diferite premii!
Deoarece concursul "alege cadoul" in cazul nostru "alege oul" va place mult si sunt mereu multi participanti am decis ca si de data asta sa organizez un concurs de genul. Mai jos gasiti toate informatiile necesare despre acest concurs, sa nu o mai lungim si sa incepem cu ce aveti de facut.

Ce aveti de facut?
Este foarte simplu ! Trebuie doar sa postati in acest topic dupa modelul de mai jos si sa scrieti ce OU alegeti de Paste ! Ex. alegere: A-2

Regulament & Informatii:

1. Alegerea aveti voie sa o faceti doar intre A-E si 1-5 ! (ex. A-3 , D-5 nu F-7 sau A-6 in caz contrar riscati sa fiti descalificati)
2. Aveti voie sa postati si sa alegeti doar o singura data ! Dupa ce postati in acest topic nu mai aveti voie sa postati din nou, aveti voie doar sa va editati post-ul!
3. Aveti voie sa alegeti si ouale deja alese ! (daca cineva a ales de ex. A-3 si voi aveti voie sa alegeti A-3)
4. Toata lumea are voie sa participe la acest concurs indiferent de GRAD/ACCESE !
5. Premiile deja sunt stabilite si poza finala este pregatita , in momentul anuntarii castigatorilor o sa postez poza in acest topic si va acord premiile castigate !
6. ATENTIE !!! Nu toate ouale sunt castigatoare , unele pot sa nu contina nimic , altele sa contina premii micute sau chiar premii foarte mari!
7. Ce mai este de zis la acest concurs este doar ca sa va DISTRATI ! Va urez bafta tuturor participantilor si un calduros Paste Fericit!

Poza:



Model inscriere:

Nick CS:
Ou ales ( A-E+1-5):
Am citit informatiile:

Ex.:

Nick CS: TheLord
Ou ales ( A-E+1-5): A2
Am citit informatiile: DA

Premii:

Premiile o sa fie afisate la inchiderea concursului in poza finala ca sa ramana totul o SURPRIZA ! Va iubix dragutilor

Acest concurs se inchide pe data de 04/05/2021 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului !

A mai trecut deja un an, parca acum cateva zile am organizat concursurile de Craciun si chiar cele de pastele trecut, acum cu corona asta trece FOARTE rapid timpul, mai ales daca racesti si trebuie sa stai in casa 2 saptamani sau mai mult. Dar cu aceste update-uri sper ca va facem sa va simtiti cat mai bine acasa si sa nu va plictisiti si desigur sa va distrati cat mai mult in timpul sarbatorilor!
Cu ocazia Sarbatorilor Pascale va dorim un Paste Fericit si linistit alaturi de cei dragi si alaturi de noi, de server-ul nostru si va dorim o vacanta cat mai placuta si relaxanta.
Multa bafta la acest concurs!
Va iubix si va pupix dragutilor !