Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  6
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie Rmg [REZOLVAT]

    ► Nick CS : Lil Cagula ( Cont secundar )
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID : ZoNa|SF|-RmG- (STEAM_0:0:161701170)
    ► Motiv : Ban evasion
    ► Dovezi (poze/demo/etc.) : https://imgur.com/htF1vnC
    ► Pe scurt , mi am luat ban pe main si am intrat pe contul secundar sa ma joc , si in regulament nu scrie ceva legat de chestia asta Te pwp.
    ► Lordule iti fac staff ul exemplar intr o luna , daca ma chinui iti las doar adminii capabili , Elit astept sa comentezi ceva aici

  2. Thanks Raul1236 thanked for this post
  3. #2

    User Info Menu

    Eu team zis sa te opresti intri numa ca sa ma injuri eu team dat ban dupaia intri pe alt cont ca sa iti bati pula de mine nu mere asa si cand intru eu si cand nu e problema ta.

  4. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TwiGGy View Post
    ► Nick CS : Lil Cagula ( Cont secundar )
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID : ZoNa|SF|-RmG- (STEAM_0:0:161701170)
    ► Motiv : Ban evasion
    ► Dovezi (poze/demo/etc.) : https://imgur.com/htF1vnC
    ► Pe scurt , mi am luat ban pe main si am intrat pe contul secundar sa ma joc , si in regulament nu scrie ceva legat de chestia asta Te pwp.
    ► Lordule iti fac staff ul exemplar intr o luna , daca ma chinui iti las doar adminii capabili , Elit astept sa comentezi ceva aici
    Ce sa comentez ma ti am mai zis sa nu te mai bagi in seama cand incalc eu regulamentu sa ma reclami altfel nu ma mai mentiona ,cat despre ban baiatul va fi sanctionat corect ... eu daca is certat cu tine pe server nu iti zic nimic serveru nu are legatura cu certurile de pe discord steam fb etc serveru are legatura strict cu incalcarea regulamentului pe server ca noi ne certam inafara pe nimeni nu intereseaza asa ca degeaba ma mentionezi tu degeaba ca nu am ce iti face si la ce ai zis despre comunitate ca te pisi pe ea si etc cand ai luat remove ma mir ca nu te.a lasat @TheLord // @Alin banat permanent.

  5. Likes KeNNNN VoDa liked this post
  6. #4

    User Info Menu

    Da Tot eu is la vina infine dupa ce ca tot el injura dupa intra pe alt cont ca sa iti bata pula de mine daca vreti ceva ma cautati pe steam.

  7. Thanks -#DaNNy#- thanked for this post
  8. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ZoNa |SF|-RmG- View Post
    Eu team zis sa te opresti intri numa ca sa ma injuri eu team dat ban dupaia intri pe alt cont ca sa iti bati pula de mine nu mere asa si cand intru eu si cand nu e problema ta.
    Dovezi în acest sens?

  9. Likes -#DaNNy#- liked this post
  10. #6

    User Info Menu

    Cand te am injurat de pe contul secundar ? Am intrat sa ma joc , nu mi ai stiut numele pana cand nu a zis MGKKK ala sa intri sa mi dai ban , nu ti am zis nimic cand eram pe contul secundar

  11. #7

    User Info Menu

    Am zis si de comunitate , dar mai mult de adminii incapabili
    Last edited by TwiGGy; 30-04-21 at 16:41.

  12. #8

    User Info Menu

    A zis ca are dovezi ca l am injurat , si recunosc ca l am injurat , dar in regulament nu exista ban evasion + ca de pe contul secundar nu i am zis nimic , am multi martori , il am pe Alone / Rmd / FlorinXD (Erau pe server)

  13. #9

    User Info Menu

    Nu ma lasa sa iti trimit aici accepta pe steam si poti se la pui tu daca reusesti am reusit uite aici numa doua care am reusit sa le fac poza
    https://streamable.com/a9izlj
    https://streamable.com/cnl8ss
    Last edited by ZoNa |SF|-RmG-; 30-04-21 at 22:37. Reason: Dovezi

  14. Likes ?RyN?, -#DaNNy#-, KeNNNN VoDa liked this post
  15. #10

    User Info Menu

    Pai daca ala imi sufera si eu nu ii zic nimic , tot mie imi dai gag si mute ? Esti ratat ?

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •