Hello dragutilor, am ajuns si la finalul acestui event de Paste si a trecut si aceasta sarbatoare cu bine, cu server-ul plin si cu voie buna peste tot! Sper ca si anul acesta v-ati distrat alaturi de noi cu update-urile de paste pe servere si forum!
Va multumim ca si anul acesta de PASTE ati reusit sa faceti server-ul 32/32 si ne-am distrat impreuna ca pe vremurile frumoase va iubix si va pupix !
Fara sa o lungim prea mult, haideti sa anuntam castigatorii la acest event de PASTE.

Pozele cu CASTIGATORII FINALI:


Locul 1: Wolf +1, VIP+SOUND+VOICE o luna si 2500 de puncte la MISIUNI - PREMIILE AU FOST ACORDATE
Locul 2: karma^
+1, VIP+SOUND+VOICE o luna si 2000 de puncte la MISIUNI - PREMIILE AU FOST ACORDATE - ASTEPT MESAJ CAND ESTI ONLINE PE SERVER SA ITI ACORD SI PUNCTELE DIN NPC
Locul 3: DarKneSs +1, la alegere doua avantaje dintre VIP/SOUND/VOICE o luna si 1500 de puncte la MISIUNI - ASTEPT MESAJ CU CE ALEGI DINTRE ACELE BENEFICII CA SA ITI POTI REVENDICA PREMIUL

De la cei care nu au grad SAU au de ales avantaje, astept PM dupa urmatorul model:

Nick CS:
Parola pentru admin(in caz ca nu ai admin):
Alegerea facuta:


Pentru a revendica punctele din sistemul de NPC, astept mesaj de la fiecare cand este on pe server si daca pot intra o sa va acord si punctele!
Cine are deja grad maxim, adica Sef Penitenciar, in loc de +1 o sa primeasca +2 saptamani VIP!

Din nou las si aici mesajul de la finalul concursurilor de Paste! Felicitari tuturor castigatorilor cat si tuturor participantilor !
Va iubix


"A mai trecut deja un an, parca acum cateva zile am organizat concursurile de Craciun si chiar cele de pastele trecut, acum cu corona asta trece FOARTE rapid timpul, mai ales daca racesti si trebuie sa stai in casa 2 saptamani sau mai mult. Dar cu aceste update-uri sper ca va facem sa va simtiti cat mai bine acasa si sa nu va plictisiti si desigur sa va distrati cat mai mult in timpul sarbatorilor!
Cu ocazia Sarbatorilor Pascale va dorim un Paste Fericit si linistit alaturi de cei dragi si alaturi de noi, de server-ul nostru si va dorim o vacanta cat mai placuta si relaxanta.
Multa bafta la acest concurs!
Va iubix si va pupix dragutilor !
"