Dupa cum am zis si in acest topic https://alphacs.ro/showthread.php?134097 ieri am salvat toate mapele care urmau sa fie procesate, editate(unde era nevoie de mai multe arene) si compilate din nou in HDR.
Din cele 38 salvate care aratau okay si erau relativ simple, nu mape foarte mari sa va cautati in alea 30 de secunde, au ramas 30 de mape care au fost bagate pe server! Stiam ca asta o sa fie cel mai lung proces din update care urma, ieri minim 5-6 ore salvarea mapelor + pregatirea lor, azi cu procesorul la 100% timp de 10-12 ore(ca la compilare il solicita la maxim) pana le-am compilat,testat,etc. Dar macar a trecut partea grea(lunga) si dupa asta daca este totul okay ma pot focusa mai mult pe implementarea sistemelor propuse de voi si supuse la vot in topicul de mai sus. Acum o vreme nu cred ca o sa mai aveti nevoie de mape noi ca acum sunt in total 53, fata de pana acum 23.

Cu ocazia asta am recompilat si mapele de pe server care nu erau in HDR si mapele care nu aveau minim 20 de arene, deci de acum absolut toate mapele sunt in HDR(asta inseamna ca la changemap nu o sa aveti crash, dar si pana acum era rezolvata treaba asta ca doar 1-2 erau in LDR si pe alea le-am bagat destul de recent).

Mai jos las o lista cu toate mapele NOI impelementate pe server, am facut acest topic SPECIAL pentru a va arata aceasta lista si sa va rog sa testati mapele noi pe cat de mult posibil.
Daca depistati probleme la ele, nu functioneaza, au bug-uri unele arene, nu se vede ceva bine, sunt urate, sunt mari, etc. AM RUGAMINTEA SA POSTATI in acest topic cat mai rapid pentru a scapa de mapele cu probleme!!!!


LISTA CU MAPELE NOI(UPDATE 23.05.2021):

am_addiction_lsd_ov_hd
am_austria_hd
am_azul_hdrv9
am_basement_2019_hd
am_bluedev_tnq_hd
am_brickwork_hd
am_caribbean_hd
am_classic_hd
am_columns_hd
am_crater_hd
am_dust_arena_hd
am_dust2_cat_new_hd
am_dust2014_fix_hdrv9
am_epic_banana_final_hdrv9
am_fast_hd
am_himalaya_fix_hdrv9
am_lego_hd
am_loft2018_hdrv9
am_must2014_hdrv9
am_paradise_hd
am_park_hd
am_pokemon_arena_v2_hdrv9
am_poolparty_d
am_rgb64_hd
am_rob_a_hd
am_ruby
am_towers2_hd
am_underground_hd
am_warehouse3_hd
am_wildwest32_hd






Va pupix si va iubix ! Astept pareri/raportari/etc. din partea voastra in legatura cu aceste mape!