Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Results 1 to 10 of 10

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Euroi Propunere -=armin=-

    Salut, propun cand nu mai este loc la ct sa se dea automat gunday si cine moare sa il mute automat T deoarece daca nu este un admin ON si nu este loc ct si ei sta si fara micro, playerii nu prea au ce face

  2. #2

    User Info Menu

    dar este o idee copiata intr-un fel dp alt sv.. Dar it s ok

  3. #3

    User Info Menu

    mda.. decat sa se dea automat ...nu ai tu manutza sa selectezi si legat de faza cu scosul... daca e cineva nepregatit.. si moare..nu crezi ca o sa provoace cearta.. mai bine dai manual.. si aya ye..

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by #AleXuTz# View Post
    mda.. decat sa se dea automat ...nu ai tu manutza sa selectezi si legat de faza cu scosul... daca e cineva nepregatit.. si moare..nu crezi ca o sa provoace cearta.. mai bine dai manual.. si aya ye..
    adevarat bine spus

  5. #5

    User Info Menu

    nașpa

  6. #6

    User Info Menu

    alte propuneri nu ai?

  7. #7

    User Info Menu

    Inutil..

  8. #8

    User Info Menu

    eu propun sa se faca o verificare la adminii online si redusi din ei

  9. Likes Griezmann*, ..:NiGhTMaRe::. liked this post
  10. #9

    User Info Menu

    imi place propunerea lui @cRz

  11. #10

    User Info Menu

    Nu stiu daca isi are rostul asa ceva, la CT oricum nu aveti cum sa intrati daca este trecut peste limita, dar daca se intra cand conditia este corecta si ies mai multi de la tero de pe server atunci o sa fie chestia cu prea multi CT.

    Acum nu stiu cat sau ce rost are ce ai propus deoarece sa zicem ca se da gunday dar daca in timpul acesta mai intra 2-3 prizonieri? Deja o sa fie nevoie si de acel gardian scos si o sa se bage altul in locul lui = o sa se enerveze/oftice cel care a fost scos.
    Da sa zicem ca facem verificari pe 3 runde si daca timp de 3 runde nu sunt echilibrate echipele atunci sa se dea gunday si sa fie scos cel care moare primul.

    Si ideea nu ar fi copiata de pe alt server ca aici s-a "inventat" treaba asta, poate alt server a facut script automat pentru asta ca na daca sunt fomisti si pun 500 de euro pe un admin logic ca nu au admini pe server, dar la o chestie automata cum am zis mai sus intervin si alte chestii, este usor de facut dar nu stiu cat rost are. Notez treaba asta si o sa fac un sistem atunci care verifica echipele si face ceva cand nu sunt admini online.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •