Parerile sunt impartite din cate vad.
De facut nu prea am facut nimic special, video nu am facut inca, concursurile se pot face si pe 3 asta nu e problema.
Dar nu prea am "pregatit" nimic special inca, voiam sa fac mai multe chestii, modul vechi, etc.

De pe 5 pana pe vreo 7 cel mai probabil o sa fiu inactiv, adica 100%.
De ideea cu vocalele nu ajung 2 zile, am avut luna trecuta toata luna la dispozite sa fac/facem ceva dar nu am facut din diferite motive.

In concluzie cel mai probabil o sa amanam ziua cu o saptamana ca anul trecut, anul trecut am tras de timp din cauza ca am dat licenta, anul asta cum am zis as vrea sa fac ceva mai special si nu grabit.
Cum am zis, 3 iunie este o zi batuta in cuie ca sa fie o data concreta in fiecare an, dar aceasta data poate sa fie din 1 iunie pana in 31 iulie oricare deoarece in perioada asta a fost deschis server-ul.

Va anunt de acest fapt ca sa nu aveti "surprize" in cazul in care nu o sa vedeti nimic special fix pe data de 3, cel mai probabil doar dupa o saptamana o sa incep toata nebuneala si o sa tina pana la sfarsitul lunii sau pana pe 5 iulie dupa care continuam cu event-urile de vara pana la sfarsitul verii.