Hello dragutilor , ma gandesc de cateva zile ( de la inceputul lunii si uite asa a trecut luna, stand ca o putoare infecta in tot acest timp ) ce si cum sa facem de ziua server-ului. Idee de video este, doar trebuie facut, idei cat de cat de ce sa facem inafara de video nu prea sunt.

Aseara ma gandeam in felul urmator, daca tot din cauza la corona s-a extins programa scolara pentru voi(ca la facultati nu am vazut sa se extinda) cu o luna, in unele cazuri si mai mult, sa amanam toata treaba cu aniversarea cu o luna sau cu cat doriti voi deoarece 3 IUNIE este ziua in care face server-ul 10 ani, dar acest 3 iunie a fost ales dupa 1-2 aniversari de server ca fiind ziua in care server-ul imbatraneste cu inca un an, ziua "reala" sa spun asa poate sa fie intre 1 iunie si 31 iulie ca in perioada aia am deschis server-ul, dar ca in fiecare an sa fie cum am zis o ZI SPECIFICA 3 iunie a ramas batuta in cuie.

Stiu ca multi nu o sa puteti fi prezenti de ziua server-ului din cauza scolii, nu o sa puteti participa la concursuri/evenimente/etc. din cauza scolii, in fiecare an era problema asta, dar fata de anii trecuti, scoala era spre sfarsit deja pe 3 iunie si erau saptamanile alea in care nu se facea nimic si toata lumea putea sa fie prezenta.

Acum am niste intrebari pentru voi, la care vreau sa raspundeti ca sa putem lua impreuna o decizie:

1. Pana cand(pe ce data) trebuie sa mergeti la scoala?
2. Vreti sa amanam ziua server-ului cu o anumita perioada de timp? (DACA DA ALEGETI: 1/2/3 sapt. / 1 luna / specificati o data voi, daca nu alegeti una din aceste perioade)
3. Propuneti idei ce sa facem inafara de video aniversar.
4. Propuneti concursuri.
5. Ma gandeam ca in video sa includem un mesaj vocal de la fiecare jucator, maxim 5 secunde(dar asta necesita timp sa le primesc pe toate), ce parere aveti?
6. Puteti sa fiti prezenti si pe 3 iunie?(daca se hotareste sa tinem atunci)
7. Alte propuneri pentru aniversarea de 10 ani.


Sper ca nu am uitat nimic, astea sunt intrebarile mai importante, daca imi mai vine ceva in cap o sa editez.
In principiu am face treaba asta deoarece este o zi importanta, implinim 10 ani de cand facem treaba asta, in fiecare an au existat oameni care nu au putut sa fie prezenti din cauza scolii, dar acum o sa fie si mai problematic deoarece s-a extins programa.
Mai ales acest 10 o sa fie un lucru foarte important, dupa cum vedeti si voi cs 1.6 este in ultimele momente de "viata", majoritatea tinerilor deja prefera fortnite/go/alte jocuri noi si din acest motiv a scazut totul asa mult, vreau ca acum macar de aniversarea asta sa fim toti prezenti, sa fim "full" cum se spune si sa petrecem impreuna cea mai frumoasa zi de pe server!

Pe baza voturilor/parerilor adunate in acest topic o sa luam o decizie in privinta aniversarii de 10 ani!

Ps.: nu stiu cat de buna este ideea de a face acest topic, dar vreau sa stiu parerile tuturor, nu este o decizie pe care sa o iau singur, vreau sa fie perfect pentru absolut toti, daca tot facem o treaba sa o facem perfect ca de fiecare data