Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  6
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1

    User Info Menu

    Intrebare aniversarea de 10 ani![IMPORTANT]

    Hello dragutilor , ma gandesc de cateva zile ( de la inceputul lunii si uite asa a trecut luna, stand ca o putoare infecta in tot acest timp ) ce si cum sa facem de ziua server-ului. Idee de video este, doar trebuie facut, idei cat de cat de ce sa facem inafara de video nu prea sunt.

    Aseara ma gandeam in felul urmator, daca tot din cauza la corona s-a extins programa scolara pentru voi(ca la facultati nu am vazut sa se extinda) cu o luna, in unele cazuri si mai mult, sa amanam toata treaba cu aniversarea cu o luna sau cu cat doriti voi deoarece 3 IUNIE este ziua in care face server-ul 10 ani, dar acest 3 iunie a fost ales dupa 1-2 aniversari de server ca fiind ziua in care server-ul imbatraneste cu inca un an, ziua "reala" sa spun asa poate sa fie intre 1 iunie si 31 iulie ca in perioada aia am deschis server-ul, dar ca in fiecare an sa fie cum am zis o ZI SPECIFICA 3 iunie a ramas batuta in cuie.

    Stiu ca multi nu o sa puteti fi prezenti de ziua server-ului din cauza scolii, nu o sa puteti participa la concursuri/evenimente/etc. din cauza scolii, in fiecare an era problema asta, dar fata de anii trecuti, scoala era spre sfarsit deja pe 3 iunie si erau saptamanile alea in care nu se facea nimic si toata lumea putea sa fie prezenta.

    Acum am niste intrebari pentru voi, la care vreau sa raspundeti ca sa putem lua impreuna o decizie:

    1. Pana cand(pe ce data) trebuie sa mergeti la scoala?
    2. Vreti sa amanam ziua server-ului cu o anumita perioada de timp? (DACA DA ALEGETI: 1/2/3 sapt. / 1 luna / specificati o data voi, daca nu alegeti una din aceste perioade)
    3. Propuneti idei ce sa facem inafara de video aniversar.
    4. Propuneti concursuri.
    5. Ma gandeam ca in video sa includem un mesaj vocal de la fiecare jucator, maxim 5 secunde(dar asta necesita timp sa le primesc pe toate), ce parere aveti?
    6. Puteti sa fiti prezenti si pe 3 iunie?(daca se hotareste sa tinem atunci)
    7. Alte propuneri pentru aniversarea de 10 ani.


    Sper ca nu am uitat nimic, astea sunt intrebarile mai importante, daca imi mai vine ceva in cap o sa editez.
    In principiu am face treaba asta deoarece este o zi importanta, implinim 10 ani de cand facem treaba asta, in fiecare an au existat oameni care nu au putut sa fie prezenti din cauza scolii, dar acum o sa fie si mai problematic deoarece s-a extins programa.
    Mai ales acest 10 o sa fie un lucru foarte important, dupa cum vedeti si voi cs 1.6 este in ultimele momente de "viata", majoritatea tinerilor deja prefera fortnite/go/alte jocuri noi si din acest motiv a scazut totul asa mult, vreau ca acum macar de aniversarea asta sa fim toti prezenti, sa fim "full" cum se spune si sa petrecem impreuna cea mai frumoasa zi de pe server!

    Pe baza voturilor/parerilor adunate in acest topic o sa luam o decizie in privinta aniversarii de 10 ani!

    Ps.: nu stiu cat de buna este ideea de a face acest topic, dar vreau sa stiu parerile tuturor, nu este o decizie pe care sa o iau singur, vreau sa fie perfect pentru absolut toti, daca tot facem o treaba sa o facem perfect ca de fiecare data


    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  2. #2

    User Info Menu

    1. Pana cand(pe ce data) trebuie sa mergeti la scoala?: Sunt liber
    2. Vreti sa amanam ziua server-ului cu o anumita perioada de timp? (DACA DA ALEGETI: 1/2/3 sapt. / 1 luna / specificati o data voi, daca nu alegeti una din aceste perioade): nu
    3. Propuneti idei ce sa facem inafara de video aniversar:-
    4. Propuneti concursuri: concursuri pe mape (jucatorul cu cele mai multe kill uri sa primeasca 100 puncte la shop idk)
    5. Ma gandeam ca in video sa includem un mesaj vocal de la fiecare jucator, maxim 5 secunde(dar asta necesita timp sa le primesc pe toate), ce parere aveti?: Da
    6. Puteti sa fiti prezenti si pe 3 iunie?(daca se hotareste sa tinem atunci):da
    7. Alte propuneri pentru aniversarea de 10 ani: sa se dea free vip toata ziua + sa fie o tombola unde sa se dea un skin special ori puncte pentru shop.

  3. #3

    User Info Menu

    1. Pana cand(pe ce data) trebuie sa mergeti la scoala?: Am inteles ca pana pe 25
    2. Vreti sa amanam ziua server-ului cu o anumita perioada de timp? (DACA DA ALEGETI: 1/2/3 sapt. / 1 luna / specificati o data voi, daca nu alegeti una din aceste perioade): Daaaa pana pe 25 sau 26 iunie
    3. Propuneti idei ce sa facem inafara de video aniversar.: sunete de greier
    4. Propuneti concursuri.: sunete de greier
    5. Ma gandeam ca in video sa includem un mesaj vocal de la fiecare jucator, maxim 5 secunde(dar asta necesita timp sa le primesc pe toate), ce parere aveti?: Yes
    6. Puteti sa fiti prezenti si pe 3 iunie?(daca se hotareste sa tinem atunci): Din pacate nu
    7. Alte propuneri pentru aniversarea de 10 ani.: Turnee de Spanzuratoarea, Fazan, X si 0, fotbal si alte jocuri de genul.

  4. #4

    User Info Menu

    1. Pana cand(pe ce data) trebuie sa mergeti la scoala? Inca 4 saptamani
    2. Vreti sa amanam ziua server-ului cu o anumita perioada de timp? (DACA DA ALEGETI: 1/2/3 sapt. / 1 luna / specificati o data voi, daca nu alegeti una din aceste perioade) neh
    3. Propuneti idei ce sa facem inafara de video aniversar. O perioada cu vip free in care sa joci alaturi de noi
    4. Propuneti concursuri. Ghiceste tortul sau alege traseul cu torturi same craciun sau paste doar ca , cu torturi
    5. Ma gandeam ca in video sa includem un mesaj vocal de la fiecare jucator, maxim 5 secunde(dar asta necesita timp sa le primesc pe toate), ce parere aveti? Merge , doar ca trb sa ne dai add pe alta platforma like insta (sa faci un cont special) sau cv genu
    6. Puteti sa fiti prezenti si pe 3 iunie?(daca se hotareste sa tinem atunci) llloooogggiiiiccc
    7. Alte propuneri pentru aniversarea de 10 ani. -
    Ps. Imi permit sa scriu ca stie lord ca am mai jucat pe jb in carantina si etc si vreau sa ma reapuc...si ar fi frumos sa ma reapuc in perioada cu ziua sv ului va pupix guys sper sa fie de ajutor parerea mea

  5. Likes Griezmann*, Burlacu Andrei liked this post
  6. #5

    User Info Menu

    1. Pana cand(pe ce data) trebuie sa mergeti la scoala? : Ori intr-un weekend ori in vacanta
    2. Vreti sa amanam ziua server-ului cu o anumita perioada de timp? (DACA DA ALEGETI: 1/2/3 sapt. / 1 luna / specificati o data voi, daca nu alegeti una din aceste perioade) pai cel mai bine ar fii cred ca dupa cateva zile de la terminarea scolii adica 28.06.2021 sau ceva de genu
    3. Propuneti idei ce sa facem inafara de video aniversar. Sa vii tu lord si cu cine mai vrei sa stai cu noi pe jb cateva ore daca doresti (idk no idei)
    4. Propuneti concursuri. aici chiar nu am idei
    5. Ma gandeam ca in video sa includem un mesaj vocal de la fiecare jucator, maxim 5 secunde(dar asta necesita timp sa le primesc pe toate), ce parere aveti? : mda ar fii fain sa iei la fiecare , zicand: la multi ani jb.alphacs.ro sau ceva de genu
    6. Puteti sa fiti prezenti si pe 3 iunie?(daca se hotareste sa tinem atunci): nu cred , pentru ca am scoala
    7. Alte propuneri pentru aniversarea de 10 ani: un video , cateva joculete, etc .

  7. Likes -#DaNNy#- liked this post
  8. #6

    User Info Menu

    1. Pana cand(pe ce data) trebuie sa mergeti la scoala? : 16 iulie
    2. Vreti sa amanam ziua server-ului cu o anumita perioada de timp? (DACA DA ALEGETI: 1/2/3 sapt. / 1 luna / specificati o data voi, daca nu alegeti una din aceste perioade) : Oricand
    3. Propuneti idei ce sa facem inafara de video aniversar : Idk
    4. Propuneti concursuri : Rap battle ))))))))
    5. Ma gandeam ca in video sa includem un mesaj vocal de la fiecare jucator, maxim 5 secunde(dar asta necesita timp sa le primesc pe toate), ce parere aveti? : E buna ideea
    6. Puteti sa fiti prezenti si pe 3 iunie?(daca se hotareste sa tinem atunci) : Da
    7. Alte propuneri pentru aniversarea de 10 ani.

  9. #7

    User Info Menu

    1. Pana cand(pe ce data) trebuie sa mergeti la scoala? : pana pe 09.06.2021
    2. Vreti sa amanam ziua server-ului cu o anumita perioada de timp? (DACA DA ALEGETI: 1/2/3 sapt. / 1 luna / specificati o data voi, daca nu alegeti una din aceste perioade) de pe 09.06.2021 incolo
    3. Propuneti idei ce sa facem inafara de video aniversar. :
    4. Propuneti concursuri. - cunvinte ascunse prinregulament , cereri etc etc
    5. Ma gandeam ca in video sa includem un mesaj vocal de la fiecare jucator, maxim 5 secunde(dar asta necesita timp sa le primesc pe toate), ce parere aveti? : sunt de acord dar sa nu fie mesaje copilaroase sau facute in badjocora(sper ca asa se scrie)
    6. Puteti sa fiti prezenti si pe 3 iunie?(daca se hotareste sa tinem atunci) : Depinde de ora
    7. Alte propuneri pentru aniversarea de 10 ani. : Un mic bonus playerilor cu puncte shop idk

    ~Instagram - @justmegrimy~

    ~EVOLUTION~


    ~



  10. Likes -#DaNNy#- liked this post
  11. #8

    User Info Menu

    1. ne bagam pla in ea de scoala.

    p4.

  12. #9

    User Info Menu

    1. Pana cand(pe ce data) trebuie sa mergeti la scoala? la sfarsitu lu iunie
    2. Vreti sa amanam ziua server-ului cu o anumita perioada de timp? (DACA DA ALEGETI: 1/2/3 sapt. / 1 luna / specificati o data voi, daca nu alegeti una din aceste perioade) nu boss
    3. Propuneti idei ce sa facem inafara de video aniversar. nu stiu hai sa ne exprimam toti pararile despre jb in timpul jucat in 10 secunde
    4. Propuneti concursuri. pai asta nuj
    5. Ma gandeam ca in video sa includem un mesaj vocal de la fiecare jucator, maxim 5 secunde(dar asta necesita timp sa le primesc pe toate), ce parere aveti? merge
    6. Puteti sa fiti prezenti si pe 3 iunie?(daca se hotareste sa tinem atunci) hai pe 4 iunie seara ca e vineri
    7. Alte propuneri pentru aniversarea de 10 ani. reduceri vip free chestii nuj

  13. #10

    User Info Menu

    1. Pana cand(pe ce data) trebuie sa mergeti la scoala? 4.06.2021 am bacu baaaa
    2. Vreti sa amanam ziua server-ului cu o anumita perioada de timp? (DACA DA ALEGETI: 1/2/3 sapt. / 1 luna / specificati o data voi, daca nu alegeti una din aceste perioade) nu
    3. Propuneti idei ce sa facem inafara de video aniversar. Ar merge un concurs de tip scrisoare, cea mai frumoasa scrisoare sa castige niste premii ! a mai fost anii trecutui nush de ce n ati mai facut.
    4. Propuneti concursuri. Concurs corona time , sa fie un prizonier care ii poate infecta pe ceilalti , ultimul care ramane in viata castiga un premiu ales de thelord
    5. Ma gandeam ca in video sa includem un mesaj vocal de la fiecare jucator, maxim 5 secunde(dar asta necesita timp sa le primesc pe toate), ce parere aveti? Da
    6. Puteti sa fiti prezenti si pe 3 iunie?(daca se hotareste sa tinem atunci)da
    7. Alte propuneri pentru aniversarea de 10 ani.Ce am zis mai sus
    #10 ani de jb doamne cat timp a trecut

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •