Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  13
Results 1 to 8 of 8

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    La multi ani tuturor copiilor ! 1.06.2021

    La multi ani tuturor copilasilor din familia noastra AlphaCS. Va doresc o zi minunata petrecuta in familie, alaturi de prieteni . Sper ca toate dorintele voastre sa fie indeplinite si sa aveti parte de multa sanatate . Nu uitati sa profitati de FREE VIP Inca o data la multi ani, aproape plang cand ma gandesc ca nu ma mai incadrez in aceasta categorie deci profitati de cat timp mai aveti, doar e ziua voastra ce drecu

  2. Likes TheLord liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by SergiuOfficial View Post
    La multi ani tuturor copiilasilor din familia noastra AlphaCs. Va doresc o zi minunata petrcuta in familie, alaturi de prieteni . Sper ca toate dorintele voastre sa fie indeplinite si sa aveti parte de multa sanatate . Nu uitati sa profitati de FREE VIP Inca o data la multi ani, aproape plang cand ma gandesc ca nu ma mai incadrez in aceasta categorie deci profitati de cat timp mai aveti, doar e ziua voastra ce drecu
    Stai linistit sergiule si eu mai am 1 an si gata...nu ma mai incadrez nici eu anny way
    La multi ani kids sa cresteti mari si sanatosi cu bucurii si tot ce vreti voi bai , bucurati.va de copilarie pana o mai aveti ca e doar 1 si e trecatoare

  4. Likes TheLord liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    La multi ani !! Sergiule edit post https://www.youtube.com/watch?v=IeOPcRQ2V5I asa e mai ok @SergiuOfficial

  6. Likes TheLord liked this post
  7. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Griezmann* View Post
    La multi ani !! Sergiule edit post https://www.youtube.com/watch?v=IeOPcRQ2V5I asa e mai ok @SergiuOfficial
    Din contra , piesa asa de pe disney imi aduce aminte cu drag de copilarie,nu cred ca este cienva care sa nu fi auzit piesa asta cu sunt 100 de zile in vacanta de vara..

  8. Likes -#DaNNy#- liked this post
  9. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by SergiuOfficial View Post
    La multi ani tuturor copilasilor din familia noastra AlphaCS. Va doresc o zi minunata petrecuta in familie, alaturi de prieteni . Sper ca toate dorintele voastre sa fie indeplinite si sa aveti parte de multa sanatate . Nu uitati sa profitati de FREE VIP Inca o data la multi ani, aproape plang cand ma gandesc ca nu ma mai incadrez in aceasta categorie deci profitati de cat timp mai aveti, doar e ziua voastra ce drecu
    lma si tie ca esti kopilu meu

  10. Likes -#DaNNy#- liked this post
  11. #6

    User Info Menu

    ce tot ziceti ba ca va e dor de copilarie ca nush ca aveti intre 10 si 20 ani si veti fi copii pana cand parintii vostri nu vor mai fi . cat timp sunt in viata veti fi mereu copii

  12. #7

    User Info Menu

    La multi ani tuturor copiilor, sa va petreceti aceasta zi alaturi de cei dragi indiferent de varsta si sa le multumiti persoanelor care v-au dat nastere pentru ca nu se stie daca anul viitor vor mai fi sau nu asa ca astazi iertati tot ce vi s-a intamplat in trecut si ciocniti un pahar cu ei



    ~Instagram - @justmegrimy~

    ~EVOLUTION~


    ~



  13. Likes -#DaNNy#-, TheLord liked this post
  14. #8

    User Info Menu

    Expirat
    Tc


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •