Hello, am inceput sa lucrez la propunerile voastre si am facut cateva chestii din lista, sper ca azi reusesc sa termin si restul listei ca sa fie totul gata si pus la punct.

UPDATE 19/06/2021

◆ In !vipmenu a fost adaugata optiunea de a ACTIVA/DEZACTIVA mesajul de CONNECT/DISCONNECT al unui VIP!
◆ A fost adaugat in SCOREBOARD la fiecare jucator steagul cu tara in care se afla!(puteti sa va dezactivati/activati steagul cu comanda !showflag)
◆ A fost adaugat in SCOREBOARD la fiecare jucator, sub forma de tag, tara in care se afla!(puteti sa va dezactivati/activati tag-ul cu comanda !showflagtag)
◆ A fost adaugat un sistem care va permite sa puneti STICKERE pe arme, comanda pentru asta este: !stickers
◆ Au fost actualizate comenzile in !helpmenu si adaugate/actualizate cateva mesaje automate din chat.




Va rog sa verificati daca functioneaza totul corect, trebuie verificat in special ce am adaugat la !vipmenu (on/off la mesajul de conectare/deconectare) daca functioneaza, si sistemul de !stickers !
Din ce am verificat eu totul functioneaza perfect!
Raportati si cum se misca serverul acum deoarece sistemul de !stickers necesita destul de multe sisteme si extensii in plus ca sa functioneze.


Va pupix