Quote Originally Posted by _ELIT_ View Post
Da.mi -1 ca am gresit... las.o balta...
Daca erai asa sigur pe tine ca spui adevarul imi spuneai din prima, "da lorde, poftim ce ai cerut si verifica ca STIU SIGUR CA NU MINT SI CA SPUN ADEVARUL".
La fel acum cu ip-ul, asta era ultima metoda de verificare si cea mai "sigura" sa spun asa deoarece acolo chiar nu se mai poate mintii, de asta am lasat-o si ultima sa vad pana cand o dregi cu "dreptatea" ta.

Vorba altora(celor care ma cunosc, adica in esenta toti de pe comunitate ca doar vedeti si voi cum mai raspund la reclamatii si cum mai iert lumea), daca recunosteai acum scapai de acel -1 deoarece stiti bine ca eu sunt bun la suflet si milos. Aveai treaba usoara sa scapati toti, trebuia doar sa recunosti ca ai gresit si ca ai mintit pana acum, atata de simplu era. Deoarece nu ai facut asta si ai continuat sa aperi nedreptatea, cum am spus si in prima postarea, primesti -1.
Daca nu eram in starea asta de sunt acum, adica daca eram mai "nervos" si "suparat" si ajungeai pana aici ca si acum cu minciunile primeai -2 direct pentru ca ai incercat sa minti pana acum si -1 daca recunosteai.
Dar hai ca azi sunt si eu intr-o stare buna primesti doar -1, cum am zis, daca recunosteai nu pateai nici tu nimic si poate si la sava "treceam cu vederea" si ramanea doar sanctiunea lui Alin cu 1 avertisment pentru SaVa.


De acum am rugamintea sa nu te mai bagi la ABSOLUT NICIO RECLAMATIE fara VREO DOVADA CONCRETA(demo/poze/etc.).
Acum va puteti bucura de sanctiunile voastre, altadata incercati sa fiti corecti si nu "hoti" cum se spune, nu mai incercati sa profitati de bunatatea omului, poate va merge o perioada dar dupa tot voi regretati tot ce ati facut.


Edit.: asa ca inca o adaugare micuta, de ce ti-ai genera un cont random si de ce ai intra cu el pe arena daca te oftici la MM? Asta chiar nu reusesc sa o inteleg si nu am inteles deloc de cand ai zis prima oara asta cu "cont generat", intrii pe arena sa te joci cu coduri de pe acel cont generat sau ce? Ca alt motiv nu vad sa fie aici, nu imi spune ca intrii sa verifici codatii ca adminii o sa verifice fix la ce o sa spui tu de pe un cont cu "nume random" cum sustii tu, hai sa fim seriosi si nu copii.

Rezolvat T/C