Hello dragutilor, m-am tot gandit la chestia asta de mai mult timp si intr-un final am decis sa o introduc oficial si pe forum. Ma gandeam de mult timp ca cei care primesc VETERAN majoritatea sunt sau au fost ADMINISTRATORI/GLOBAL MODERATORI/MODERATORI si la gradul de ADMINISTRATOR practic au toate accesele, inclusiv cele de la gradul PREMIUM. La fel si GLOBAL MODERATORII inafara accesului la semnatura.
Asa ca am decis sa oferim si la gradul de VETERAN urmatoarele chestii de la premium/administrator:

◆ De acum cei cu VETERAN au acces la SEMNATURA(cei care aveati deja o semnatura pusa cand aveati acces la semnaturi le aveti tot pe aceleasi)
◆ De acum cei cu VETERAN au inbox care permite 500 de mesaje private(pana acum era 300 dar am marit sa fie ca la premium, ca administrator aveati 1500 dar se presupune ca nu o sa mai fiti asa cautati ca VETERAN pentru chestii de pe forum)
◆ Ca si la PREMIUM si cei cu VETERAN pot cere(dar deja asta era si inainte, dar am zis sa va reamintesc) schimbarea numelui sau un usertitle (in limita bunului simt, nu usertitle "extravagante" ca la un premium)


Acesta este un "cadou" din partea noastra pentru toata munca depusa de catre voi pentru aceasta comunitate, pentru tot timpul petrecut alaturi de noi si pentru toate momentele frumoase din acesti ani! (nu ne dorim/asteptam ca voi, cei care deja aveti sau o sa aveti veteran sa mai si platiti pentru premium sa aveti aceste beneficii, ati muncit destul pentru ele in toti acesti ani)
Astea fiind spuse, VA MULTUMIM tuturor celor care ne-ati sustinut si ne-ati fost alaturi in tot acest timp, timp de 10 ani de cand am deschis serverul de JB pe 1.6, deoarece toti ne-au ramas alaturi cand s-a inchis vechea comunitate si am deschis noi ALPHACS si multi ne sunt alaturi de la deschiderea server-ului, dupa cum am zis, gradul de veteran il meritati din plin pentru toata munca voastra din acesti ani!

Va pupic dulce