Nici o poza/ nici un lucru dat de tine nu reflecta un comportament toxic pe serverul de cs, toate au fost inafara serverului :

La aia cu "server mort", se vede clar ca se referea la svr-u de discord (nu vad ceva atat de jignitor incat sa ii dam ban, daca si pe serverul de cs incet incet scad playerii, apai pe discord..)
Initial ai primit N1 ca Lord a vrut sa-ti dea accese pe loc, ulterior dupa ce am discutat cu T3m!, ti-am lasat acces la mute + delete la poze (fix ce a vrut sa-ti dea Lord), dar tu te-ai ofticat si ai iesit ca nu-ti convenea ca nu ai "N1", mi-ar fi placut daca ai fi recunoscut, se pare ca nu..
Vad ca is si cateva poze de pe privat, nule, n-au nici o influenta, nu incurcati privatul cu serverul de discord si cu serverul de csgo, is 3 lucruri diferite.
Cat despre "hartuirea" de pe server, unele lucrurile au fost trecute cu vederea, intr-adevar, dar doar din cauza ca erau replici reciproce, ala iti zicea ceva, tu ii ziceai altceva, nu erau chestii atat de grave, am considerat ca daca purtati o discutie "aprinsa" amandoi, sa va lasam, asa s-a procedat si pana acum, din cauza ca unii se plangeau ca iau mute degeaba ca fac "caterinca". Daca te-ai fi simtit jignit si atacat nu trebuia sa ii raspunzi si eventual cereai un mute, tu ai cerut mute, dar dupa ce ii "intorceai" replica.
Si mai ziceai ca mute nu e o problema pentru ei, intr-adevar, asa este, 2, chiar si 10 ore, nu pot vorbii si dupa fac acelasi lucru din nou si din nou, dar, daca ne luam dupa tine si aplicam ban-uri, jumatate cel putin din cei activi erau plecati, nu au fost cazuri "grave" pana acum sa fim nevoiti sa banam pe cei activi din cauza lucrurilor de pe chat. (mici exceptii doar)
Trecut la comenzi intre admini nico.
T/C