Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  0
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie I'm sorry men[REZOLVAT]

    ► Nick CS: ׺EliTº×
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID: I'm sorry men. + STEAM_0:0:563252910
    ► Motiv: Ogramada de ore pe spec
    ma trezesc dimineata la 3 intru pe steam il vad ca e pe cs pe away(banuiam deja ca face ore pe spec) intru la vreo 40 pe pc il vad pe comunity casual zic n are cum intru acu pe la 6 pe arena si il vad cum noul nostru stimat helper face ore pe spec.
    ► Dovezi (poze/demo/etc.):

    a 2 a poza este dovada ca el e pe away si pe arena (practic de foarte mult timp) am sa rog sa se verifice cate ore a stat el pe spec sau chiar remove daca se poate @TheLord // @Alin
    cu stima si respect fratele vostru ELIT
    Ps:i am dat ban 1 saptamana sau pana veniti cu raspuns la reclamatie ca sa nu mai faca ore pe spec....deja m am saturat de astia noi care vin si cred ca fac ce vrea pl lor pe srv
    Last edited by -#DaNNy#-; 07-07-21 at 06:32.

  2. #2

    User Info Menu

    First of all am adormit pe arena ) poate confirma si swim
    app arata-mi tu in regulament ca trebuie sa-mi dai ban 1 saptamana doar ca stateam spec, nici nu scrie in regulament ca nu am voie sa stau spec asa ca tu draga elit ai facut reclamatia asta doar pt post-uri
    Last edited by HeKeR; 07-07-21 at 09:23.

  3. #3

    User Info Menu

    Da frate si eu pot sa "adorm" toata noaptea pe server si apoi sa vin sa zic daca nu ma prinde nimeni uite ba m am jucat toata noaptea....asa ce va e imoral ce faci tu...auzi frate "am adormit pe server" da fratemiu cum sa nu si te ai ridicat dormind de la pc si te ai pus in pat ca prin magie nu?

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by _ELIT_ View Post
    ► Nick CS: ׺EliTº×
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID: I'm sorry men. + STEAM_0:0:563252910
    ► Motiv: Ogramada de ore pe spec
    ma trezesc dimineata la 3 intru pe steam il vad ca e pe cs pe away(banuiam deja ca face ore pe spec) intru la vreo 40 pe pc il vad pe comunity casual zic n are cum intru acu pe la 6 pe arena si il vad cum noul nostru stimat helper face ore pe spec.
    ► Dovezi (poze/demo/etc.):

    a 2 a poza este dovada ca el e pe away si pe arena (practic de foarte mult timp) am sa rog sa se verifice cate ore a stat el pe spec sau chiar remove daca se poate @TheLord // @Alin
    cu stima si respect fratele vostru ELIT
    Ps:i am dat ban 1 saptamana sau pana veniti cu raspuns la reclamatie ca sa nu mai faca ore pe spec....deja m am saturat de astia noi care vin si cred ca fac ce vrea pl lor pe srv
    Nu îi este interzis să stea afk spec...
    Puteai pur și simplu să faci pozele și să mi le dai ca să țin cont la cererea lui de up, dar nu să-i dai ban 1 săptămână.

  5. Thanks -#DaNNy#- thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •