Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  4
Results 1 to 3 of 3

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #3

    User Info Menu

    Well, shit, se pare ca Samsung au dat bine anul asta cu Watch 4 (Classic) pe care il am de o saptamana de zile, sa zic si pot spune ca m-a facut sa renunt la Apple Watch.

    Tizen OS + WearOS o minune, totul este fluid si ai integrarea de la Google (Google Maps, Store, etc...). Bateria, cel putin la modelul Classic (46mm) ma duce vreo 2 zile / 2 zile jumate conectat tot timpul la BT, location on, functia Raise To Wake pe on, watchface custom (foarte detaliata) + la fiecare 10 minute imi ia nivelul de stres, bataiile inimii, etc. Sleep tracking-ul pot spune ca trage mai multa baterie fata de Watch 3 dar pe mine nu ma deranjeaza acest lucru ca nu dorm cu el la mana, am dat doar un test, sleep tracking + snoring tracking (dap, are si asa ceva acum) + blood pressure tracking, toate cele mentionate erau activate si de la 100% in 6 ore de somn am ramas cu 75% baterie, ma gandesc ca este normal un consum asa de mare avand in vedere cati senzori lucreaza + tot ce se mai intampla in "background".

    Chiar daca aveti mana mai mica, eu personal va recomand sa cumparati versiunea de 46mm doar pentru bateria mai mare.
    Last edited by xeleron; 10-09-21 at 23:30.

  2. Likes Mihai.!? liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •