Doresc sa fac acest post urandu-i la multi ani celui mai bun si implicat fondator si fost Administrator din comunitatea trecuta fiind (Anzo etc stiti voi care)

Ai ajuns si tu la o varsta atat de mare ( 24 de ani) si incet incet te apropii de momentul cand vei avea o familie, o casa si cel mai probabil alte lucruri ce iti doresti. Sper sa fie exact asa cum vrei tu si tot ce doresti sa tii se implineasca pt ca nu esti un om rau si meriti ce e mai frumos in viata asta.

Ne cunoastem de atat de mult timp, cred ca sunt peste vreo 8-9 ani nu mai tin minte sincer mai stiu cand am intrat pe JB prima data si dupa ai intrat si tu, eram ceva gen "El cum vorbeste de la tero, el de ce sare asa mult, de ce are asa viteza". Dupa am vazut ca toti glumeau cu tine si te "injurau" apoi am inceput si eu nu in sens rau . Dupa m-a luat febra de JB si eram zilnic pe server, eram asa bucuros cand am primit helper dupa am primit "God" daca asa se numea inainte chiar nu mai tin minte cum erau gradele si dupa am avansat si mai mult si am ajuns sa te cunosc mai bine, sa stam pe Skype cu toti ( pe vremea cand era Skype-ul si era o mizerie ca iti pusca PC-ul, atunci pe vremea noastra ne multumeam si cu un Pentium ), intram toti pe JB, radeam, glumeam pana dimineata ca si acum.

Din pacate amandoi stim ca nu o sa ne mai putem baza doar pe jocuri si viata virtuala ca si eu sunt aproape de varsta ta si deja ma gandesc la un viitor cum si tu o faci, chit ca nu am apucat sa te cunosc in viata reala imi dau seama ca nimic nu e schimbat si esti la fel cum esti si pe Discord. Plus eu sunt plecat in UK, stabilit aici si toate cele dar cand vin acasa iti dau o vizita ca doar ce dracu stam la 2 ore jumate distanta in pula me .

Inca o data iti urez cea mai frumoasa aniversare de 24 de ani, totul sa ti se implineasca, sa fi sanatos si iubit si cu multe bune inainte sa fie. PSS: Sper ca ai inteles ce am scris mai in sus, sunt obosit dupa munca pupix dulkik pe tatute !!