A luat sfarsit si acest sezon de ESL si echipa CASTIGATOARE este Natus Vincere(NaVi)!

A fost o finala cum ne-am asteptat, plina de emotii si faze frumoase, la final deja ne simteam ca si cum noi am juca in locul lor la ce emotii aveam , a fost o finala frumoasa in orice caz se merita sa va uitati.

Castigatorii acestui concurs sunt desigur cei care au votat pe NaVi, adica : @#AleXuTz# @<|TB|> TRBrundyBoyRo @apolloz\ @DenisMTA4 @Fratele Furnica @gabrielul @HeyEnvy @JuveT. @robbyz @Shadow.ExE @dEv. @BANKAI. @Buzatel @Z1nNN

Premiul de PREMIUM O LUNA pe forum a fost acordat tuturor castigatorilor, felicitari !

Ne bucuram ca intr-un timp asa scurt(30 de minute) ne-am adunat 20 de participanti la acest concurs!
Felicitari tuturor castigatorilor cat si tuturor participantilor la acest concurs, a fost o alegere destul de grea deoarece ambele echipe au jucat foarte bine la ESL in sezonul asta, a fost greu sa se dea predict la cine o sa castige si meciurile toate au fost foarte stranse!
Felicitari tuturor inca o data si va asteptam cu drag si la urmatoarele concursuri organizate pe AlphaCS.RO # Original Gaming!

Va pupix si va iubix !

Ps.: Cei care aveti deja ADMINISTRATOR sau VETERAN nu ati primit premium deoarece aveti deja acele beneficii de la gradul detinut!