Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1

View Poll Results: Vei juca pe server?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • da

    1 16.67%
  • nu

    5 83.33%
Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    User Info Menu

    Deschid server de samp?? - only wars sau vreti full?

    Salut, ma bate gandul la modul cel mai serios sa fac o proba deschizand primul meu server de SA:MP .
    Acuma stau sa ma gandesc, a-ti vrea sa il fac ONLY WARS? gen sa fie doar pentru WARS
    sau sa fie un RPG gen cu factiuni, etc.
    Bineinteles sunt deschis si la colaborari, daca doreste cineva sa asiste la scriptarea server-ului este bine venit. In schimb o sa precizez de pe acuma, voi fi singurul cu full acces .
    Nu ofer FTP , etc. Doresc sa fie un proiect serios si sa nu mai patesc cum am patit in trecut..
    Intrebarea mea cea mai importanta este, mai este cineva interesat de un astfel de server? Te-ai juca daca ar fi sa il deschid?
    Astept pareri sincere s.a.m.d
    Tin sa mentionez faptul ca toate persoanele ce doresc sa ajute serverul cu o suma moderata lunar vor primi Admin 6 (asta nu inseamna ca puteti face ce vreti pe server sper sa fie clar)
    Tot respectul, Sergiu.

  2. #2

    User Info Menu

    Nu, nu ai de ce sa deschizi un server de samp. Oricum daca o luam asa, samp-ul e pe moarte, abia de serverele alea mai mari care inca se mentin... Nu are rost sa investesti bani intr-un server de samp, cat timp acesta este pe moarte.
    ☆ CONTACT ☆

    Discord ~《Z1nNN#1682》
    Instagram ~ 《gabrielmch_101》
    Steam



    IDK - A, balans pe tobă shukar san shukar temerel mi dai

  3. #3

    User Info Menu

    Nu,e mort samp

  4. #4

    User Info Menu

    Mai astept pareri.

  5. #5

    User Info Menu

    Contra
    Idem @Z1nNN

  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Z1nNN View Post
    Nu, nu ai de ce sa deschizi un server de samp. Oricum daca o luam asa, samp-ul e pe moarte, abia de serverele alea mai mari care inca se mentin... Nu are rost sa investesti bani intr-un server de samp, cat timp acesta este pe moarte.
    Idem

  7. #7

    User Info Menu

    contra e mort

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Z1nNN View Post
    Nu, nu ai de ce sa deschizi un server de samp. Oricum daca o luam asa, samp-ul e pe moarte, abia de serverele alea mai mari care inca se mentin... Nu are rost sa investesti bani intr-un server de samp, cat timp acesta este pe moarte.
    ai motiv aici..

    Successful people are not gifted..
    They just work hard, then succeed on purpose.

    Discord:♤♡AleXuTz♡☆#6320
    Steam:♡☆#AleXuTz#♡☆

  9. #9

    User Info Menu

    asta este n-are rost sa mai tin topicul activ, multumesc pentru pareri, zi frumoasa.

  10. Likes W00den liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •