Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  1
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Reclamatie.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie.

    ► Nick CS: N1kolas
    ► Nick admin/player reclamat: Sagapoo
    ► Motiv: Abuz gag am zis doar "morti mei" nu am injurat pe nimeni. mai mult mi a dat gag ca am glumit ca ii fac recla pt wh....
    ► Dovezi (poze/demo/etc.): https://imgur.com/a/MpuC0IZ

  2. Likes Antonel liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    https://imgur.com/gallery/cQqFJLW ai zis ''morti mei'' este tot limbaj daca eu zic '' ce pl mea'' nu e tot limbaj?

  4. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by sagapoo View Post
    https://imgur.com/gallery/cQqFJLW ai zis ''morti mei'' este tot limbaj daca eu zic '' ce pl mea'' nu e tot limbaj?
    Coaie si am injurat pe cineva? daca ziceam "mortii ma-tii" sau "morti tai" nu ti faceam reclamatie, recunoaste te ai panicat ca iti ziceam ca ti fac reclamatie pt WallHack si mi ai dat gag + mi ai dat 5 minute in loc de 3 minute in plm... ai 15 ani si te panicezi de la o gluma

  5. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by FlaV[iUs] View Post
    Coaie si am injurat pe cineva? daca ziceam "mortii ma-tii" sau "morti tai" nu ti faceam reclamatie, recunoaste te ai panicat ca iti ziceam ca ti fac reclamatie pt WallHack si mi ai dat gag + mi ai dat 5 minute in loc de 3 minute in plm... ai 15 ani si te panicezi de la o gluma
    o incepem pe injuraturi? in pula mea de frustrat, ai injurat gag ai luat, si ce ca am dat 5 min in loc de 3 mare diferenta si ca am 15 ani? da tu cati ani ai daca ai fi mai mare nu te ai pune la mintea mea nu? deci

  6. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by sagapoo View Post
    o incepem pe injuraturi? in pula mea de frustrat, ai injurat gag ai luat, si ce ca am dat 5 min in loc de 3 mare diferenta si ca am 15 ani? da tu cati ani ai daca ai fi mai mare nu te ai pune la mintea mea nu? deci
    Nu-s mai mare, si nu ma mai fa "frustrat" ca singuru de aici esti tu ca te panicezi pt o gluma..... hai orlando tc aicea si sanctiune pentru sagacaca ca vad ca incepe sa faca post-hunt

  7. #6

    User Info Menu

    ce post-hunt ma ce frustrat iti dau gag pentru limbaj si imi zici ca is speriat ca ti-am dat gag

  8. #7

    User Info Menu

    nici nu sti sa scrii si nici nu stii ce inseamna post-hunt

  9. #8

    User Info Menu

    eu zic ca e banala cererea asta

  10. #9

    User Info Menu

    fara dovezi ma bag in reclamatia asta si vreau sa zic ca esti un jeg de copil care injuri tot sv

  11. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by W00den View Post
    fara dovezi ma bag in reclamatia asta si vreau sa zic ca esti un jeg de copil care injuri tot sv
    Dovezi? nu s "nikolas" ala coaie....

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •