Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  9
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propunere W00den

    Sa se bage limita de varsta pentru admin[LA FEL SI LA DONATII] sa fie macar 13-14 ani.Astept pro/contra

  2. #2

    User Info Menu

    inutil.. a mai fost propusa chestia asta de atatea ori.. nu mai incercati.. n-are rost.. + cam doar copii mai intra.. ei sunt *viitorul* serverului

    Successful people are not gifted..
    They just work hard, then succeed on purpose.

    Discord:♤♡AleXuTz♡☆#6320
    Steam:♡☆#AleXuTz#♡☆

  3. Likes N1kolas liked this post
  4. #3

    User Info Menu

    nu ai cum sa faci chestia asta , ar fii bătaie de cap și inutil părerea mea. sunt unii copii mai inteligenți decât unii majori de ii avem pe sv

  5. Likes W00den, N1kolas liked this post
  6. #4

    User Info Menu

    @W00den https://alphacs.ro/showthread.php?13...e-de-la-Kinder uite link si quote de acolo:

    Cum au explicat si ceilalti, au fost zeci de topicuri de genul in 10 ani, poate sute Limitare de varsta nu o sa bagam, noi cand am deschis serverul aveam 13 ani(eu) respectiv 14(strumf) si in 10 ani am vazut multe exemple cand cineva intre varsta de 10-14 ani se comporta mai matur si isi facea mai bine treaba de admin decat unul cu varsta intre 15-25 de ani.
    De asta exista reclamatiile si de asta se si raspunde rapid la ele, daca cineva este acceptat in staff, oricum la gardian nu are accese, si abuzeaza atunci reclamatie si se rezolve si nu o sa mai fie dupa acceptat ceva timp, pana isi schimba comportamentul.
    Cat despre cnv si astea plm se poate falsifica usor, mi se pare o porcarie treaba asta si mereu am considerato o porcarie si cand vedeam pe alte servere )
    Degeaba va verificam, tot o sa se abuzeze, regulamentul este stiut cam de toti, problema este cand se urca la cap gradul si se abuzeaza, dar din nou, reclamatie si se rezolva.
    Adminii nu au imunitate doar de la comandat in sus(inclusiv la comandant).

  7. Likes W00den liked this post
  8. #5

    User Info Menu

    Am inteles ideea unii copii de 12 ani pot sa aiba si ei o mentalitate normala si nu are rost.Mda tc aici.

  9. #6

    User Info Menu

    Atât eu, cât și alții am făcut aceeași propunere și nu s-a luat în calcul. Până la urmă, oferim șanse tuturor jucătorilor, indiferent de vârstă acestora, cât și alte chestii de acest gen. În orice caz, aceștia țin server-ul în viață, cum s-ar spune. Indiferent cât de toxici ar fi, sau comportamentul acestora este inadecvat față de o persoană ori mai multe, trebuie să-i suportăm!
    ☆ CONTACT ☆

    Discord ~《Z1nNN#1682》
    Instagram ~ 《gabrielmch_101》
    Steam



    IDK - A, balans pe tobă shukar san shukar temerel mi dai

  10. Likes W00den, N1kolas liked this post
  11. #7

    User Info Menu

    fara donatii n-ar mai exista serverul.

  12. Likes W00den, N1kolas liked this post
  13. #8

    User Info Menu


    Niste argumente la propunere?
    Sau ti se scoala tie sa nu mai fie admini -14?



  14. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MONK. View Post

    Niste argumente la propunere?
    Sau ti se scoala tie sa nu mai fie admini -14?
    Pentru ca mentalitatea la unii din categoria acestei varste este foarte scazuta [Nu toti]

  15. #10

    User Info Menu

    Asa ceva este inutil.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •