Din cate vad esti un "hoinar" care merge din comunitate in comunitate cu acest "server" care cel mai probabil inca in 2021 il folosesti pe post de slowhack si incerci sa iti aduni niste jucatori pentru masterserver, jalnic.
Marsh la munca nu la intins mana ca in 2021 nu o sa iti mai mearga smecheriile astea 1 la mana si 2 la mana din cererile tale de pe alte comunitati imi dau seama clar ca asa sta situatia, pana si aici pana nu ti-am scris eu sa schimbi reclamele si numele nu te-ai obosit sa faci asta chiar daca tu "ai vrut" sa intri la noi in comunitate si daca iti intru pe server 100% in 2 secunde iti depistez si slowhack-ul, care momentan cel mai probabil il ai dezactivat pana iti iese planul de a "intra" intr-o comunitate, de parca o sa iti intre si foarte multi pe un server de 1.6 de la noi din comunitate in momentul de fata.

Inca o chestie care dovedeste ce spun eu este ca ai server-ul banat in gametracker si la 26 de ani cum spui tu ca ai imi este foarte greu sa cred ca nu iti dai seama de la ce "plugin" ar fi problema asta, gametracker permite 2 boti cum ai tu, dar slowhack si alte magarii de le folosesti tu, nu, deci din nou este clara treaba.
Canta la alta masa dragutule, ca nu suntem nici amatori si nici prosti, prostiile de le faci tu se faceau acum 5-6 ani sau mai mult si la slowhack ati primit clasa de la skillartz mereu.

Totusi ma mira faptul ca inca se incearca prostii de genul si in 2021, sincer, si ca lumea crede ca daca intra intr-o comunitate automat o sa aiba si jucatori pe server ca sa le bage un masterserver amarat, patetic.

Iti recomand sa incerci si tu sa faci un site si sa il propulsezi top1 la search, poate asa mai ai o sansa sa faci ce vrei tu sa faci .

Respins T/C