Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
Nick: ?RyN?
Grad: administrator
Incepe cu data de: 01.10.2021
Se termina cu data de(e mai lunga perioada de 1 luna ?): -
Motiv: nu imi mai permite timpul sa ma mai pot ocupa de tot ce inseamna forum si nici motivatia pe care o aveam inainte
Alte informatii: nu credeam ca fix azi imi trece mie prin cap sa fac asta, dar ma bucur ca de aproape 4 ani de cand sunt in staff am reusit sa ajung unde am ajuns, sa pot sa ii multumesc pe cei care au avut nevoie atunci cand le era mai greu, facand asta din placere, nu pentru a ma vedea altii doar cu o simpla culoare
cu certuri, cu momente frumoase, eu unul m-am simtit bine alaturi de voi in toti anii astia, mai exact 8 ani de cand am facut primul pas pe jb si anii inca continua, insa pe forum am pus stop
daca sunt persoane care au nevoie de cateva sfaturi la care nu sunt destul de siguri sunt aici
Pana la urma o data trebuie sa ajungem toti in punctul acesta, in punctul in care sa putem spune STOP, gata, nu mai am timp, am alte prioritati acum si trebuie sa ma axez pe ele. Acel moment a venit si la tine acum, timp nu ai, probabil mai mult chef si asta o sa mai dureze o perioada de timp pana o sa iti dai seama ca ai timp si acel putin timp cand ajungi acasa, il ai ca sa faci ceva, sa te distrezi sa etc. nu sa fie pierdut doar asa in pat/etc. Dar asa suntem toti la inceput, pana ne acomodam.
Probabil dupa ce o sa te acomodezi si o sa zici "nu am ce sa fac, ma plictisesc" o sa doresti sa revi, poate mai miscam ceva pe aici , dar asta ramane de vazut, oricum sunt cam sigur ca o sa mai fie reveniri, plecari, etc. ca de acum asa o sa fie, ati crescut toti si nu putem sa traim doar in fata unui PC.

Iti scriu si de acum, iti multumim pentru toata munca ta din acesti 8 ani , chiar ai ajutat mereu fara sa ceri ceva in schimb si ne-ai fost alaturi mereu in momentele grele sau cand era nevoie sa se faca treaba,etc. si aici nu vorbesc doar de forum, vorbesc si de JB si celelalte servere cat si de FORUM ca pe toate ai ajutat, tin minte treaba cu brazii si decoratul pe mapele de jb acum cativa ani cand am inceput sa stam pe discord, am fost rau atunci recunosc, dar am fost si eu mai mic si plm m-am luat dupa gura lumii cand am zis ca ai facut treaba aia doar ca sa te lauzi ca ai facut ceva si sa postezi in topicuri "am decorat mape" ) , bine in conferinta se auzea destul de des ca spuneai si poate de aia, dar stiu ca ai facut-o pentru noi ca sa ne ajuti si din placere ca altfel nu are cum sa pierzi asa mult timp decorand niste mape si ai demonstrat asta in toti acesti ani ca ai facut-o din placere si nu doar din orgoliu ca sa te lauzi.
Si doar stii de cand ne-am vazut si te-am tucat ca nu ziceam nimic din rautate, doar ca stiam ca aia te enerveaza si SPOC scapam o duma, stii doar ca te iubix .
Multumim inca o data pentru munca ta din acesti ani si pentru tot efortul depus pentru AlphaCS, efort depus in momentele in care majoritatea administratorilor, putem spune 80% erau inactivi sau nu se facea nimic dar tu continuai sa mai misti ceva pe aici.

Te pupix si iubix si iti doresc multa bafta in viata !