Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 7 of 7

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Serie De Propunerii

    Din ceea ce am observat în capitolul actualizări, în acest moment este pustiu și am venit cu câteva sugestii.

    • NERF Electrocutare


    În primul rând, DMG trebuie scăzut din „șoc electric / electrocutare” de la 20 DMG coborât la 10 DMG deoarece această opțiune este abuzată în simonMenu . Deoarece în meniul simonmenu sunt disponibile 5 „șocuri electrice” și poate ucide un prizonier cu această opțiune .

    • SELECTIE DE MAPS


    În cea mai mare parte în VoteMap există multe hărți care nu sunt apreciate de jucători și mai ales nu sunt jucate și aș propune să fie o selecție de hărți într-un subiect și să rămână maximum 15 - 20 hărți și numărul de linii să fie scăzut la 3 rânduri pentru votarea harti

    • Bet MissionNPC

    Adăugați o opțiune la NPC-ul misiunii în care aveți dreptul de a paria sau de a vă juca punctele la barbut. Dar sa fie setat un număr de praguri la care puteți paria, de exemplu, puteți paria doar la o sumă fixă de bani. De exemplu: 500 de puncte numai pentru 10 sau 20 de misiunii finalizate

    • RECOMPENSE NPC MISION


    Adăugați noi recompense pentru a încuraja jucătorii să facă misiuni. De exemplu skin-uri noi atât pentru T, cât și pentru CT, Arme , Skin-uri pe arme

    • Knife Menu


    De când a fost adăugat "Knife Menu" , nu a existat nicio modificare în "Knife Menu" pentru echipa deținuțiilor și aș sugera să adăugați noi opțiuni la acest meniu.
    Din ceea ce am observat în capitolul actualizări, în acest moment este pustiu și am venit cu câteva sugestii.

    • CT Menu level


    Această propunere este pentru viitorul îndepărtat: aș propune adăugarea unui meniu XP pentru echipa CT pentru fiecare clasă de arme. Adică, dacă vreau să aleg clasa „Anti SpartaDay și AntiZombieDay”, am nevoie de nivelul 3.



    • Squid Game Day



    După cum știți, această serie a luat o amploare foarte mare și a devenit foarte populară și aș propune să o adaug ca o "zi specială", dar cu interdicții, cum ar fi, de exemplu, în acest joc, VIP-ul nu ar trebui să aibă viteză de miscare crescuta și sa nu puteți face Bhop .
    Last edited by Cata1997Mike; 07-10-21 at 23:15.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •