Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  6
Likes Likes:  58
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Exclamare Anunț pentru comunitate !

    Sunt convins că veți vedea foarte mulți acest mesaj și vreau să vă comunic ceva.


    Se vede cu ochiul liber, COMUNITATEA ALPHACS A DECĂZUT FOARTE MULT ÎN ULTIMUL TIMP!
    Bineînțeles că știu și explicația, majoritatea care am copilărit aici, ne-am maturizat și avem alte priorități ( muncă, facultate, etc. ) + că acest joc are o vechime destul de mare.
    Nu vi se pare totuși că ar trebui să facem ceva în privința asta? Voi realizați câte amintiri, prietenii, certuri au fost create aici? Poate ne și certam, înjuram, dar ne distram.
    Nu are nimeni cum să-mi spună că nu îi este dor de ceea ce a fost odată. Probabil nu se mai poate să fie ca înainte, dar măcar să încercăm să ne implicăm mai mult pentru a aduce această comunitate la viață. Dacă toți ne-am implica cu câte puțin, sigur ne-ar ieși ceva.
    Îmi aduc aminte câți ani am petrecut alături de voi, câte nopți nedormite, câte revelioane pe JB cu artificii.
    Este păcat și chiar trist că s-a ajuns aici, să fie serverul cât și forumul aproape mai mereu gol.
    Chiar vă cer ajutorul și vreau să ne implicăm în număr cât mai mare. Cine poate financiar, cu atât mai bine. Orice lucru micuț, să începem cu promovările, cu aducerea unor servere în comunitate, cu activitate.
    Totul va prinde contur dacă chiar ne dorim asta. Doar gândiți-vă cât de mult este muncită această comunitate și câtă vechime are. ALPHACS chiar este un nume destul de cunoscut în lumea Gaming-ului.
    Știu că timpul este limitat pentru foarte mulți dintre voi, vă înțeleg, dar sunt convins că vă puteți face puțin timp pentru AlphaCs, comunitatea pe care am copilărit majoritatea dintre noi și care ne aducea mereu un zâmbet pe buze.



    Vreau mai jos un post pentru fiecare persoană care dorește să readucă comunitatea AlphaCs la viață și care se poate implica ( cu orice, nu doar financiar ).

    Vă mulțumesc tuturor ! Sper să luați în serios acest anunț și să-l punem în aplicare cât mai curând posibil ! Vă iubesc !

  2. #2

    User Info Menu

    Mutat unde m-ai rugat
    Plus am discutat despre chestia asta cu tine pe shout si sunt de acord
    ~DISCORD~
    dannyacs
    ~Evoluție~
    WHEN THEY CALL U CRAZY
    REMEMBER THAT: GENIUS IDEAS
    DON'T COME FROM AVERAGE MINDS.

  3. Likes George CR. liked this post
  4. #3

    User Info Menu

    este frumos ce vrei tu sa faci,chiar te respect pt asta,dar dupa cum ai specificat si tu,unii nu prea au timp (examene,teste,blabla)

    eu te sustin si poate imi fac si eu putin timp sa ajut cu ce pot,desigur,daca am cu ce

    va pup sivaiubesc

  5. Likes George CR., zasrit, TheLord, Strumf liked this post
  6. #4

    User Info Menu

    chiar zilele astea am zis sa imi reapuc implicarea in comunitate, atatea amintiri frumoase, atati prieteni, chiar mi se facuse dor. ar fi un vis devenit in realitate sa se intoarca jbgo-ul din 2018-2019 acum doamne ajuta sa iasa ceva sa aruncam activitatea prin tavan.
    respect maxim catre aceasta comunitate, respect lord, strumf si toti cei ce s-au implicat dealungul anilor
    Last edited by zasrit; 18-10-21 at 22:33.

  7. Likes George CR., JuveT., TheLord, Strumf liked this post
  8. #5

    User Info Menu

    daca pot sa ajut cu ceva, cu cel mai mare drag ma contactezi aici pe forum , cat despre ajutorul financiar trebuie contactat @cRz . Cu stima te pup

  9. Thanks cRz thanked for this post
    Likes George CR., Strumf liked this post
  10. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Griezmann* View Post
    daca pot sa ajut cu ceva, cu cel mai mare drag ma contactezi aici pe forum , cat despre ajutorul financiar trebuie contactat @cRz . Cu stima te pup
    o sa vad cum pot ajuta revin cu edit



    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Vrei facebook-ul meu? Pm to me
    Skype cosorel.volans
    Y!M [email protected]
    Whatsapp +393892834666
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆


  11. Thanks -#DaNNy#-, Griezmann*, Snoop Dogg thanked for this post
    Likes JuveT., aDgors, Strumf liked this post
  12. #7

    User Info Menu

    Situația acestui forum și al serverelor este scăzută excesiv. Mai ales pe JB, cum ai spus și tu, aici s-au legat prietenii care și până în ziua de azi își au rostul și chestii de acest gen. Ne-am certat, ne-am împăcat, dar rămânem prieteni indiferent de situație. Cu bune, cu rele, trecem peste, dacă suntem uniți putem realiza multe, însă dacă unu se duce "hăiț și unu' țală" nu poți face nimic în situația asta.
    Se vede că activitatea a scăzut foarte mult, iar dacă este ceva care poate reînvia comunitatea, e bine.
    Mai este și timpul limitat, liceu, proiecte, nebunii de acest fel, însă pot ajuta dacă este nevoie cu schimbări radicale pe servere, și mai multe de acestea.
    Financiar am putea ajuta fiecare, 5 euro pe masă și e gigiuc, însă trebuie câteva schimbări la forum, să ne modernizăm și noi puțin (acel vbulletin mă refer, chiar dacă nu găsim o versiune atât de decentă). Multe comunități ne-au luat-o înainte cu modernizările astea, s-au pregătit din timp.
    Dacă este să aveți nevoie de ajutor, știți unde mă găsiți.
    Mult succes băieți pe viitor, vă pupă GabiSGS (Segese)
    ☆ CONTACT ☆

    Discord ~《Z1nNN#1682》
    Instagram ~ 《gabrielmch_101》
    Steam



    IDK - A, balans pe tobă shukar san shukar temerel mi dai

  13. Likes W00den, George CR., TheLord, Strumf liked this post
  14. #8

    User Info Menu

    ----------------
    Last edited by Snoop Dogg; 26-10-21 at 22:42. Reason: ----

  15. Likes George CR., Griezmann*, TheLord, Strumf liked this post
  16. #9

    User Info Menu

    Cs 1.6 in general este mor cum e si samp-ul si toate jocurile asa mai vechi,nu prea mai gasesti un server full in 2021+deja trecem in 2022.
    In opinia mea ca sa creasca comunitatea trebuie servere aduse pe jocurile care sunt acum populare[Fivem,Csgo,etc] dupa cum am vazut cand a fost adus sv de csgo nou erau foarte multi pe el.Si cum a zis si snoop dupa atatia ani multi au familiile lor,munca mai pe scurt treaba pe care o are fiecare adult sa isi intretina familia si automat te si plictisesti sa joci de ani buni acelasi joc.Acum nu zic sa se inchida sv de jb pentru ca e pacat dupa atatia ani de munca

  17. Likes George CR., TheLord, Strumf liked this post
  18. #10

    User Info Menu

    Fiecare comunitate are momentele ei, o perioada sus , o perioada jos. Important e sa ramanem uniti ca o familie, pentru ca nu e prima data cand este in decadere comunitatea. Daca se vrea se face, si urcam la loc nu este o problema. Intradevar activitatea ar trebui sporita, dar nu putem obliga persoanele, deoarece majoritatea de fapt marea majoritate sunt inca la scoala. E mai bine pentru ei sa invete decat sa stea doar pe calculator. Ca idee ar fi misto sa mai dam din cand in cand un update si pe facebook, story pe insta,etc. Orice modalitate prin care mai putem face aceasta comunitate auzita, niciodata nu poti stii cum intra cineva doar pentru ca ai pus un mic anunt undeva. Ma rog cam atat am avut de zis, eu in ultima perioada ma axez strict pe viata mea personala . Am o varsta, incerc sa repar greselile din trecut. In schimb tot mai imi fac timp sa intru si pe forum din cand in cand. Tot respectul, sper ca nu s-a suparat nimeni din ceea ce am zis mai sus si ce pot sa zic sa ne auzim cu bine si peste 10 ani. Pupic

  19. Likes W00den, George CR., TheLord, JuveT., Strumf liked this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •