Fiecare comunitate are momentele ei, o perioada sus , o perioada jos. Important e sa ramanem uniti ca o familie, pentru ca nu e prima data cand este in decadere comunitatea. Daca se vrea se face, si urcam la loc nu este o problema. Intradevar activitatea ar trebui sporita, dar nu putem obliga persoanele, deoarece majoritatea de fapt marea majoritate sunt inca la scoala. E mai bine pentru ei sa invete decat sa stea doar pe calculator. Ca idee ar fi misto sa mai dam din cand in cand un update si pe facebook, story pe insta,etc. Orice modalitate prin care mai putem face aceasta comunitate auzita, niciodata nu poti stii cum intra cineva doar pentru ca ai pus un mic anunt undeva. Ma rog cam atat am avut de zis, eu in ultima perioada ma axez strict pe viata mea personala . Am o varsta, incerc sa repar greselile din trecut. In schimb tot mai imi fac timp sa intru si pe forum din cand in cand. Tot respectul, sper ca nu s-a suparat nimeni din ceea ce am zis mai sus si ce pot sa zic sa ne auzim cu bine si peste 10 ani. Pupic