Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  4
Likes Likes:  9
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie[REZOLVAT]

    ► Nick CS: N1kolas
    ► Nick admin/player reclamat: MihaiTocu0
    ► Motiv: Abuz kick, ii zic ca am 244$ si el da kick sa nu ii mai am.
    ► Dovezi (poze/demo/etc.): https://imgur.com/a/hlloPZr

  2. #2

    User Info Menu

    1. Ma injuri de mama
    2. Acu vreo 2-3-4 zile m ai injurat de bunica si te a atentionat si George CR. sa termini
    3. Dovada ca m ai injurat de mama, altii in locul meu ti ar fi dat ban https://imgur.com/9UWelBD

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MihaiTocu0 View Post
    1. Ma injuri de mama
    2. Acu vreo 2-3-4 zile m ai injurat de bunica si te a atentionat si George CR. sa termini
    3. Dovada ca m ai injurat de mama, altii in locul meu ti ar fi dat ban https://imgur.com/9UWelBD
    Toate ce ai zis n a fost legatura cu kicku' care mi l ai dat, injuratura de mama a fost dupa ce mi ai dat kicku, aia cu bunica mi am cerut scuze si mi am acceptat sanctiunea, pe mine m a deranjat ca mi ai dat kick ca stiai ca o sa mori incotinuu si mi ai dat kick sa nu mai am banii, daca te deranja faza cu mama puteai sa dai gag.

  4. #4

    User Info Menu

    Dupa ce ti ai cerut scuze ai injurat de mama, nu mai ti minte?

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MihaiTocu0 View Post
    Dupa ce ti ai cerut scuze ai injurat de mama, nu mai ti minte?
    Aha bn, il asteptam pe orlando cu raspunsul.

  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MihaiTocu0 View Post
    1. Ma injuri de mama
    2. Acu vreo 2-3-4 zile m ai injurat de bunica si te a atentionat si George CR. sa termini
    3. Dovada ca m ai injurat de mama, altii in locul meu ti ar fi dat ban https://imgur.com/9UWelBD
    Imi asum infraction!
    @MihaiTocu0, aceste motive nu sunt valide! Acum 2-3-4 zile ar fi trebuit sa fie sanctionat pentru motivul 2. Daca nu a fost sanctionat atunci asta nu inseamna ca ai voie sa il sanctionezi acum pentru asta. Pentru motivele 1 si 3 ii faci reclamatie pe acest motiv.

    In concluzie, amandoi ar trebui sa fie sanctionati, @MihaiTocu0 pentru abuz kick si @N1kolas pentru limbaj licentios.

    -KeksArmy: Si sa fie bagati la cock 'n' ball torture.

    Edit:
    Quote Originally Posted by MihaiTocu0 View Post
    Dovada asta din reclamatie e facuta in ziua in care am dat kick ul. Mie nu imi place sa ma injure cineva de familie.

    BTW nu e prima oara cand face asa ceva.
    Logic ca nu e prima oara cand face asa ceva, dar la ce mentalitate are n-ar trebui sa te pui cu el și sa-l lași în pace. Dacă vezi ca iar face asa ii faci direct reclamatie si se rezolva.

    Din câte am văzut kick-ul a fost acordat fără motiv, iar mapa a fost Jail_Titanic. Sa înțeleg din in ziua in care am dat kick ul ca poate sa fi fost aceeași mapa, sau nu. Oricum trebuia sa ii dai gag de 2-3 ori și după kick.
    Last edited by aDgors; 07-11-21 at 09:56.

  7. Likes W00den, Kser, DenisMTA4 liked this post
  8. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by <|TB|> TRBrundyBoyRo View Post
    Imi asum infraction!
    @MihaiTocu0, aceste motive nu sunt valide! Acum 2-3-4 zile ar fi trebuit sa fie sanctionat pentru motivul 2. Daca nu a fost sanctionat atunci asta nu inseamna ca ai voie sa il sanctionezi acum pentru asta. Pentru motivele 1 si 3 ii faci reclamatie pe acest motiv.

    In concluzie, amandoi ar trebui sa fie sanctionati, @MihaiTocu0 pentru abuz kick si @N1kolas pentru limbaj licentios.

    -KeksArmy: Si sa fie bagati la cock 'n' ball torture.
    Dovada asta din reclamatie e facuta in ziua in care am dat kick ul. Mie nu imi place sa ma injure cineva de familie.

    BTW nu e prima oara cand face asa ceva.
    Last edited by MihaiTocu0; 07-11-21 at 09:26.

  9. Likes aDgors liked this post
  10. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MihaiTocu0 View Post
    Dovada asta din reclamatie e facuta in ziua in care am dat kick ul. Mie nu imi place sa ma injure cineva de familie.

    BTW nu e prima oara cand face asa ceva.
    Da, adica ieri cand ti am zis ca am 244$ te ai speriat si mi ai dat kick, oricum lasam asa si il asteptam pe orlando cu raspunsul.

  11. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MihaiTocu0 View Post
    Dovada asta din reclamatie e facuta in ziua in care am dat kick ul. Mie nu imi place sa ma injure cineva de familie.

    BTW nu e prima oara cand face asa ceva.
    amx_gag de la 1 pana la 10 minute
    Cunosti comanda? Ai folosit o?



  12. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by MONK. View Post
    amx_gag de la 1 pana la 10 minute
    Cunosti comanda? Ai folosit o?
    Multi au uitat asta, mai nou se da kick pentru limbaj.

  13. Likes -#DaNNy#- liked this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •