hey gusy, admini vechi, admini prosti, membri minunati si fiecare care se uita la aceasta propunere
revenisem cu o noua propunere pentru a reinvia jbgo ul
NU iesi coaie ca gen in pwla mea incerc sa mi exprim pareriile cum sa reinviem jbgo ul ma si tu nici macar nu ma ajuti cu un pro chiar daca nu ti pasa, al drq
deki incepem

1.
Bine inteles, trebuie sa intelegem CUM a murit JBGO ul.
Adminii au inceput sa se inmulteasca, foarte putini care faceau cereri de la Politist si cresteau pana la General si FOOOARTE MULTI admini care donau direct la General
Multora li se pareau enervant sa donezi 75 lei ca sa iei grad mare, sau ceva de genu 75 sau 125 lei un kakat oricum
Zic, sa dam un WIPE tuturor adminiilor care or luat Grade STAFF dupa inceputul anului 2020 si sa crestem pretul pentru donat cu cel putin 50 lei sau 100 lei
Ganditi-va ca daca gradul de General e numa 75 lei, oricine ar dona. Daca ar fi 175 ar dona fix p*la, asa ca ar fi mai multi care incep de la Politist si urc pe parcurs
Iar BINE INTELES ca a murit si din cauza inceperii scolii, in Vara anului 2018 or fost 30-40 Playeri pe server, in Vara anului 2019 lafel
in Vara anului 2020 si 2021 au fost maxim 10 playeri, odata-n saptamana fiind asta.
Nu e vina noastra, ci a ministrului )

2.
Giveaway-uri cat mai dese.
Ultimul giveaway pe care l-am vazut legat de JBGO a fost prin inceputul 2020 ului? sau am ratat eo giveaway-uri, IGNORAM chestiile cu Nitro de la Cap_de_Miel ( dumnezo sa te apere )
eo as zice ca la fiecare inceput de luna sa se faca un Giveaway cu VIP 1 sapt sau max.Credits ( 90k credite mai nou cica )

3.
Imbunatatirea Server-ului de Discord.
Toti care intra pe server primesc mesaj in privat de la MEE6 zicand ceva de genu
"Hey! Bun venit pe jbgo da-te-n plm du-te pe #giveaway ca sa castigi 70k etc. pzdm"
si propozitia asta n-a fost schimbata VECI din late 2017 ??
trebuie ori imbunatatit, ori facut altul MULT mai bun.

4.
Adaugam mai multe script uri.
pe scurt mai multe chestii in !shop
mai multe skin uri la VIP ( asta insemnand mai multe de 10 ca de fiecare data puneai 5 te-n gat lord )
some shit gen payday dublu in weekend si ceva cacaturi mijto

cam atat pana acum, ma uitasem la ceva clipuri cu fh5 si m o taiat jumate din ideei, pana acum erau 8-9 asa ca yes
pro contra ce vretz voi, eo m am exprimat, kiao


xXPhoenix was here