Urma cu 7 ani mi-am anuntat retragerea , chiar daca nu voiam asta a trebuit sa o fac. Exact si cred in perioada asta , in anul 2014
Au fost multe momente aici in AlphaCs cat si in Anzo , (Lord , Strumf(inca tanjesc dupa .... sti tu cine ) R3myx ,Markyluke,GigelCometa , beny(buze de Laidy )am legat multe prietenii chiar daca unele sunt rare ele sunt acolo fiecare are drumul lui in felul lui , cu toate astea m-am gandit sa imi iau o perioada in care sa mai retraiesc experientele , emotiile trecute in care nimic nu conta cand se facea ora 5:00 ieseam de la scoala stiam ca la 6 se strang pe server (toti bombardieri de mai sus ) si era si vineri eram fericiti. Cu toate low - Pc-urile noastre( unu se plangea ca ii da blue screen de la mapa , altu zicea ca mananca.... da' il batea ma-sa cu ,,biciu''
(flashu) , altu zicea ca merge la sala o ora se intorcea DUPA 1 ora de la piata si au uitat sa ia bors pentru PERISOARE , (Unu nu stia cum sa le de-a kick out la servererele care erau in competitie cu noi , intram la 6 si ieseam a douazi 10 dimineata /dormeam 2 ore ne luam cola si pizza ( cu paine )) (Lord tu esti resposabil pentru emoticonul cu ) )si o luam de la capat daca imi aduc bine aminte au fost 3 ani consecutivi (pentru mine in care locurile astea ma faceau fericit chiar daca au fost de moment le --am trait si vreau sa le retraiesc , ) I come back MADAFAKAAAAAAA !!!!