Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  5
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    User Info Menu

    LR de CRACIUN![SPECIAL <3]

    Salutare dragutilor, cum bine stiti mereu de sarbatori venim cu ceva NOU, ceva UNIC care sa dea serverului un plus din orice punct de vedere si care sa ofere o atmosfera cat mai placuta de Craciun!
    De data asta am introdus un LR nou pe server, un LR care "deschide mai multe usi" sa spun asa spre alte sisteme(deoarece chestiile astea le-am implementat si in celelalte sisteme si este mai usor sa lucrez cu ele asa) care cel mai probabil o sa fie facute dupa sarbatori si dupa ce scoatem UPDATE de CRACIUN!

    Sa nu o lungesc prea mult va si spun in ce consta acest LR de CRACIUN:

    LR-ul se numeste CADOURI de la MOS CRACIUN - SPECIAL si merge folosit DOAR daca sunt 10 sau mai multi jucatori pe server!(8 jucatori reali + 2 boti sau 10 reali fara boti, in caz ca dati kick la boti sa stiti ca si ei se pun aici ca jucatori).
    Daca sunt 10 sau mai multi jucatori acest LR functioneaza astfel:

    - Cel care alege LR-ul primeste un CADOU random de la MOS CRACIUN, primeste slay si se termina runda
    - Inafara de cel care alege acest LR o sa mai fie alesi 3 JUCATORI RANDOM de pe server care si ei o sa primeasca un CADOU random de la MOS CRACIUN
    - In total 4 jucatori o sa primeasca un CADOU de la MOS CRACIUN(cel care alege LR-ul si ceilalti 3 alesi random de sistem)

    Ce contin cadourile aduse de Mos Craciun?

    1. VIP O MAPA
    2. 250 de CREDITE
    3. VIP o mapa si 200 de CREDITE
    4. DRUJBA + 15 DOLARI
    5. FREEDAY + 15 DOLARI
    6. 45 DE DOLARI

    Desigur fiecare cadou are sanse mai MICI sau mai MARI sa pice, ca sa nu umplem server-ul de VIP/CREDITE/ETC.

    Multumiri lui @Orlando pentru ideea asta de LR nou si ideea in sine de cadouri oferite prin intermediul unui LR.
    Speram ca si anul acesta UPDATE-ul de Craciun a reusit sa impresioneze si desigur acest LR nou o sa fie apreciat si folosit cat mai des in timpul sarbatorilor !


    M-am uitat si peste aceste propuneri: https://alphacs.ro/showthread.php?136512 dar majoritatea ideilor deja sunt pe server si sunt propuse doar schimbarea skin-urilor, care nu prea isi are rostul sa dam copy-paste la un day si sa modificam 2 modele din el doar, celelalte propuneri se aseamana cu Christmas Day de pe server.
    Daca aveti si alte propuneri sau idei nu ezitati sa le postati in acel topic!

    Va pupix si va iubix dragutilor, imediat este aici Craciunul !

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  2. Likes Buzatel, -#DaNNy#-, Snoop Dogg, Z1nNN liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Posibilele BUG-uri au fost REZOLVATE!

    - BUG-ul unde nu se selectau doar 1 sau 2 jucatori a fost REZOLVAT.
    - BUG-ul in care un jucator era cateodata ales de 2 ori sau chiar de 3 ori la un LR a fost REZOLVAT.


    Vreau sa mentionez ca jucatorul care ALEGE LR-ul poate sa fie ales si printre cei 3 jucatori RANDOM deci el are practic UN CADOU ASIGURAT daca alege acel LR si are sansa sa ii mai pice unul printre acei 3 jucatori alesi.(mentionez asta ca sa stiti ca nu este BUG si este asa ca sa va motiveze sa alegeti acel LR tot mai des pe perioada sarbatorilor)

    PS.: Daca credeti ca sansele sunt prea micute si pica prea greu VIP sau CREDITE atunci puteti posta aici ca sa modific sa pice un pic mai usor.


    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  4. Thanks Buzatel thanked for this post
  5. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheLord View Post
    - BUG-ul in care un jucator era cateodata ales de 2 ori sau chiar de 3 ori la un LR a fost REZOLVAT.
    Attached Images Attached Images










  6. Likes Griezmann* liked this post
  7. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Buzatel View Post
    Am specificat mai sus ca asta nu e bug.
    Daca tu alegi LR ul ai 1 cadou garantat si dupa poti sa pici iar la cei 3 jucatori random. Deci cel care alege LR ul poate sa primeasca 2 cadouri, 1 este garantat celalalt daca are noroc sa pice la random.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  8. Thanks Buzatel thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •