Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 2 of 2

Thread: Prounere

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Prounere

    ce frumos ar fii sa nu mai dam GRADE celor care castiga event uri si sa intrebam si de varsta , eventual sa lasam managerii sa i testeze undeva pe discord ca sa nu mai vina helperii sa faca abuz sa bage arena 1 la spec (tocmai ce mi s a intamplat mie , pe langa faptul ca avea 10 ani facea si pe prostu ca mi a dat din greseala , i am dat ban permanent pentru abuz am si screenshot da fac threadu de pe telefon , daca e nevoie va dau si screeshot ul , si pot sa garantez ca nu mia dat din greseala din moment ce radeau si el si prietenul lui care a facut acelasi cacat ca si el , avand tot grad de helper si 10 ani)

  2. #2

    User Info Menu

    Am discutat si cu lord despre chestia asta
    Incepem cu inceputul
    Concursuri:
    Ce ati vrea sa dam la concursuri? Vip permanent???? Apoi v-ati plange ca sunt prea multi vipi si iar nu ar fii bine
    Ar rezulta sa nu mai facem concursuri si practic nimic interactiv deci ar murii serverul
    2:
    Sunt destui copii in comunitate mai destepti cu mult decat multi dintre cei majori
    Daca chiar abuzeaza sau mna comportament de kkt
    Reclamatie si se rezolva nu cum ai facut tu
    In concluzie nu adaugam varsta minima si premiile de la concursuri vor mai contine +1/helper..
    T/c
    ~DISCORD~
    dannyacs
    ~Evoluție~
    WHEN THEY CALL U CRAZY
    REMEMBER THAT: GENIUS IDEAS
    DON'T COME FROM AVERAGE MINDS.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •