Am bagat un boost lunar din ce s-a strans pana acum, adica al 2-lea boost din strangerea asta. (nu mai avem nimic pe pp acum)

Sa vedem cum este situatia acum cu boost, daca se misca bine probabil anul asta o sa bag eu lunar cate un boost, daca nu atunci in vara, cu parere de rau dupa 13 ani, cel mai probabil o sa renuntam la partea cu 1.6 si ramanem strict pe CS:GO sa vedem cum merge situatia asa pana la anul, unde probabil o sa rescriu sursa de pe 1.6 si fac un server identic de JB pe CS:GO, cel pe care il aveam in trecut de CS:GO nu imi placea prea mult pe parte de sisteme si era complicat pentru jucatori.

Dar ca sa aiba efect BOOST-ul trebuie sa intrati si voi pe server, macar acolo 3-5 jucatori sa vada lumea ca sunt cativa pe server, asa cu 0/32 normal ca nu o sa intre nimeni nici cu boost. Cam totul depinde de voi/noi acum ( zic voi ca eu nu prea am timp sa intru si seara deja cand ajung acasa fix de asta nu este chef, dar daca vad ca sunt jucatori mai mult normal ca o sa bag si eu cateva ture de jb ca pe vremuri ), am ales asa boost-ul ca o sa cuprinda si vacanta voastra perioada asta de 1 luna, deci sunt sperante, daca o sa stea +15-20 pe perioada asta cum am zis, o sa continui sa bag eu personal boost lunar, daca nu si raman dezamagit dupa luna asta atunci in vara facem ce am spus mai sus...

In concluzie, poate anul asta o sa facem tranzitia totala pe CS:GO sau renuntam total la JB, stiam ca o sa vina o data si momentul asta dar parca au trecut prea rapid cei 12 ani, nu am fost si nici nu o sa fiu pregatit vreodata sa renunt la asta, dar daca asta trebuie facut atunci o sa o facem si pe asta, multe chestii nu depind de noi, jocul deja are 25 de ani vechime, este normal ca o data sa se duca totul, asa o sa fie si pe CS:GO dar pana se duce CS:GO mai trebuie sa treaca lejer +15 ani mai ales cu noile update-uri de vin acum pe source 2. In alt topic o sa scriu mai multe