Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 1 of 1

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Update 06/03/2022!!![Gun menu,Vip test,teleport,buyzone protect]

    Hello! Dupa mai multe propuneri de la diferiti playeri,am adaugat cateva chestii!
    1.Gun menu!
    A fost introdusa de mai demult aceasta comanda dar nu am apucat sa o anunt
    Am introdus aceasta comanda pentru a avea acces la orice arma for free,in caz daca esti un player nou ce nu stii spoturile armelor pe harta sau e greu de ajuns la ele!
    Prin comanda !gun vei avea acces la gun menu unde vei putea alege orice arma. Comanda este valabila doar de 10 ori pe runda! In caz de comanda o sa fie mult prea OP,o voi limita doar pentru cei cu V.I.P!!!
    2.Vip test!
    Am adaugat sistem de Vip test.Prin comanda !testvip vei primi acces la V.I.P pentru o zi (24 ore)!Vip-ul se activeaza instant dupa ce mori sau iti dai respawn! Dupa ce expira timpul,vip-ul se v-a dezactiva automat iar dupa nu se v-a mai putea activa din nou! Informatii V.I.P: https://www.alphacs.ro/jbgo_reguli/surfgo_vip.html
    3.Decoy teleport!
    Am adaugat posibilitatea de teleport prin aruncarea unui decoy,acolo unde v-a cadea decoy-ul,acolo te vei teleporta instant! La moment decoy-ul il cumperi doar din buy zone,dar pe viitor voi face ca sa fie posibilitatea de a il cumpara si din shop! Daca teleportul cu decoy-ul nu o sa fie de folos,il voi dezactiva!
    4.Buyzone Protection!
    Ca sa nu se mai faca crime in buyzone,am adaugat protectie atunci cand vei intra in buyzone,respectiv nu vei primi damage de la playerii din exterior si vei putea cumpara arme linistit!Vei putea folosi aceasta optiune ca "safe-zone"!

    Totul a fost testat si functioneaza cum trebuie,in caz de depistati erori/bug-uri,va rog sa raportati cat mai rapid in acest topic sau pe serverul de de discord SURFACS: https://discord.gg/UURzZEd4gP
    Last edited by v1gLe; 06-03-22 at 15:08.

  2. Likes TheLord liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •