Quote Originally Posted by Alin - MDFK View Post
Ola mariola. N am mai facut topic uri de mult pe aici da am dat de chestia asta care mi se pare interesanta . Deci 2012 pc luat din targ ))) "Daunload (EXACT ASA) cs1.6" M am jucat putin clasice dar erau prea plictisitoare. google "SERVERE CS 1.6 AMUZANTE" era un link de pe tpu cu 3 servere de jb. nu o sa le dau numele doar ca unul era bineinteles marea rivala ALPHACS(ANZO). dar n am intrat pe ala. Am intrat si n am inteles care era treaba. am icnercat dar erau admini prea fufu an fund si imi luam mereu kick ca ma bagam la ct si n aveam microfon.GOOGLE SERVERE JB 1.6. Bun primul link era de la gametracker si acolo am gasit JB.ANZO.RO. dar tot la fel am intrat si nu am inteles dar cineva, chiar nu mai stiu cine, mi a explicat cum sta treaba. si am invatat sa joc JB.


Bineinteles am donat pentru admin, eu habar n aveam comenzi drq.. dar numele....... NUMELE........ "eU.aLiN.vA.fUr.CuReNt^....................... . BAAAAAAAAAAAAA prost rau..... abuzator mna dupa ce am aflat comenzi.... apoi plm s a schimbat asta cu anzo si am facut si cont pe forum PE ALPHACS.. aici vorbeam mult. Minteam ))))))) ca orice copil na. Ma bucur ca m a ajutat dumnezeu si mi am construit cu totul alt tip de caracter. donatii mereu. prin sms eu ca asa procedam. prin nu stiu ce an a facut Krazy sv ul de furien, mort eram dupa el. dupa s a suparat si a plecat pe "evil" o zic ca nu mai exista oricum. si bineinteles ca m am dus cu el. 1 saptamana. eram sifonul de serviciu ))))))))). m am intors. Am invatat sa folosesc ps ul. si in nu stiu ce an pot spune ca am tinut categoria sus ca eram singurul designer care era chiar activ. Si ma mandresc ca am invatat fara prea multe tutoriale.
.
.
.
" Aici mai revin cu edit uri !

CU TOTI CU CARE M AM CERTAT DE AICI, va zic CA imi pare rau... imi e dor sa ma injurati si va injur
PLUS CA MULTI V ATI SCHIMBAT SI NUMELE.
https://alphacs.ro/showthread.php?16...lin-MDFK/page2 Evolutia in photoshop btw
.

" Aici mai revin cu edit uri ! ^
.
.
.
Nu mai tin minte multe lucruri dar cand eram mic.. sufeream de grade plm.. am avut si administrator pe forum dar nu mai stiu de ce am renuntat. CREATOR LUAT PRIN PROPUNERE pe jb pana cand am auzit de RCON )))))))))))))))))) stie baietii.


Dar skillartz si trag si cu mine si altii de care chiar nu mi mai aduc aminte AM CONSTITUIT CLANUL #NOROI pe jb. Clanul abuzatorilor ))))))))) era prea caterinca.. pacat ca a murit asa... aici am crescut. Pe alphacs am cunoscut multe persoane smechere si cu caracter. ca mai nou apreciez mult caracterul oamenilor. gen ryn, asky, symbol, gudnight, chiar si bles chiar daca n am fost chiar asa prieteni, lord, strumf, noName, trag,stil,macio,danger, bebe,fuck4ever,crz,temi,only m, remix,si asky(care e singurul cu care m am vazut. si trag),dominator, dev, orlando, killerElite, mai erau ft multi pe jb, dar nu mi aduc aminte numele lor


ASDAF: ALEXXXXXXXXXXXXXXXx m a invatat jb, si cu el imi petreceam diminetile pe server.. apropo, daca stie cineva de el, va rog sa ma contactati, chiar as vrea sa dau de el.

REvenind. pe jb i am dat destroy lu' patronu moxu, ca a intrat pe un nume random si a zis ca sug pl si ca un admin responsabil ce eram i am dat destroy )))))... normal... dupa ban 7 zile.. Sunt mult prea multe amintiri pe comunitatea asta si oricum majoritatea nu stati sa cititi atata. dar pe alphacs am invatat sa folosesc ps ul. am invatat cum sa ma comport CA UN STAFF al comunitati. etc etc. chiar daca n am mai intrat de mult timp, comunitatea ALPHACS inclusiv persoanele pe care le am cunoscut aici, o sa mi ramana in minte, si in inima, pentru ca asta e o parte buna din copilaria mea. ALPHACS.


CU VOI IMI PIERDEAM NOPTILE, CU VOI... sper sa si revina desi e greu.. foarte greu. VA PUP
kiss you baby