Salutare dragutilor , ca in fiecare an si anul acesta cu ocazia sarbatorilor pascale am implementat un update specific acestor sarbatori si desigur, ca in fiecare an, organizam cateva concursuri de Paste la care puteti obtine diferite premii!
Deoarece si concursul "alege traseul" am vazut ca va place foarte mult si sunt mereu multi participanti am decis ca si de data asta sa organizez acest concurs. Mai jos gasiti toate informatiile necesare despre acest concurs, sa nu o mai lungim si sa incepem cu ce aveti de facut.


Ce aveti de facut?
Trebuie doar sa postati in acest topic dupa modelul de mai jos si sa scrieti ce TRASEU alegeti sa parcurgeti din poza de mai jos ca sa ajungeti la Bugs Bunny , traseul trebuie parcurs de JOS in SUS ! ( poza: https://i.imgur.com/twzV6HI.png ). Ex. traseu: 1-2-1-2-1-a (puteti sa va opriti la orice nivel doriti)
Cititi sectiunea Regulament & Informatii pentru toate detaliile despre acest concurs!



Regulament & Informatii:

1. Pe fiecare rand un ou contine un premiu si un ou nu contine NIMIC !(ex. 1 contine vip si 2 nu contine nimic) La urmatorul rand tot asa un ou contine un premiu si unul nu. Foarte important este sa nimeriti oul care contine un premiu deoarece daca alegeti gresit , adica oul care nu contine NIMIC atunci pierdeti tot!
2. Puteti sa alegeti pana la ce ou vreti sa parcurgeti traseul , de exemplu daca vreti sa alegeti doar din primul rand oul 1 atunci la modelul de inscriere completati doar cu 1. Daca vreti sa riscati sa mai urcati un etaj atunci puteti posta 1-2, daca vreti sa urcati inca un etaj 1-2-1 (sau cum vreti voi combinatia).
IMPORTANT! Daca nimeriti oul de la randul 1 si nu nimeriti oul corect de la randul 2 atunci NU CASTIGATI NIMIC. Tot asa daca nimeriti oul de la randul 1 , 2 si la 3 gresiti NU CASTIGATI NIMIC!
Daca nimeriti oul de la randul 1 si 2 si decideti sa va opriti castigati ambele premii din acele oua, tot asa daca nimeriti ouale de pe randurile 1,2 si 3 castigati continutul de la toate cele trei!
3. Randul 4 , adica BUGS BUNNY IN CERC, este un rand de CHECK POINT, adica daca nimeriti bugs bunny corect inafara faptului ca o sa castigati premiile de la randurile 1,2,3 si 4 daca gresiti la randurile 5 sau 6 atunci ajungeti inapoi la CHECK POINT si castigati premiile de la etajele 1,2,3 si 4. Desigur daca dupa CHECK POINT vreti sa riscati doar inca un rand adica RANDUL 5 si va opriti si nimeriti corect randul 5 atunci primiti castigurile de la randurile 1,2,3,4 si 5.
4. Randul 6 este un rand BONUS care va ofera 3 posibilitati de alegere(a-b-c). Desigur dintre astea 3 doar unul singur este corect! Daca nimeriti oul corect o sa va duca la BUGS BUNNY adica PREMIUL CEL MARE.
5. Daca parcurgeti corect tot traseul , exemplu traseul corect este 1-2-1-2-1-a atunci o sa castigati toate premiile de pe traseu. Asta inseamna ca o sa castigati premiile de pe randurile 1,2,3,4,5 si premiul cel mare!
6. Oricine poate sa participe la acest concurs indiferent de ACCESE/GRAD!
7. PUTETI SA ALEGETI un traseu deja ales de alt participant!(de ex. daca cineva deja a ales 1-2-1-2-1-a si voi puteti sa alegeti 1-2-1-2-1-a)
8. Va puteti opri la orice nivel doriti voi , fiecare parcurge traseul si isi asuma riscul de a nu castiga nimic!
9. Aveti voie sa postati si sa alegeti doar o singura data ! Dupa ce postati in acest topic nu mai aveti voie sa postati din nou, aveti voie doar sa va editati post-ul!
10. Traseul final deja este stabilit de mine ! La finalul concursului o sa postez poza cu traseul castigator si o sa primiti premiile din oua!
11. Va doresc multa bafta la acest concurs

Poza:



Model inscriere:

Nick CS:
Traseu ales ( ce combinatie vreti voi , ex. 1 sau 1-2 sau 1-2-1 etc.):
Am citit informatiile si le-am inteles, stiu ce trebuie sa fac:

Ex.:

Nick CS: TheLord
Traseu ales ( ce combinatie vreti voi , ex. 1 sau 1-2 sau 1-2-1 etc.): 1-2-1-2-1-a
Am citit informatiile si le-am inteles, stiu ce trebuie sa fac: DA

Ca sa intelegeti mai bine va postez poza cu traseul ales de mine in modelul de inscriere completat mai sus adica 1-2-1-2-1-a ! POZA: https://i.imgur.com/essERsK.png

Premii:

Premiile o sa fie afisate la inchiderea concursului in poza finala ca sa fie totul o SURPRIZA ! Va iubix dragutilor

Acest concurs se inchide pe data de 27/04/2022 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului !

A mai trecut deja un an, parca acum cateva zile am organizat concursurile de Craciun si chiar cele de pastele trecut. Cu aceste update-uri sper ca va facem sa va simtiti cat mai bine si sa nu va plictisiti si desigur sa va distrati cat mai mult in timpul sarbatorilor!
Cu ocazia Sarbatorilor Pascale va dorim un Paste Fericit si linistit alaturi de cei dragi si alaturi de noi, de server-ul nostru si va dorim o vacanta cat mai placuta si relaxanta.
Multa bafta la acest concurs!
Va iubix si va pupix dragutilor !