Hellau dragutilor, dupa cum stiti am facut acest topic anul trecut: https://alphacs.ro/showthread.php?134215 dar din pacate cum am fost plecat nu am mai reusit sa fac absolut nimic de ziua serverului(atunci cand ne-am vazut vreo 20-25 de persoane de pe comunitate la mare si dupa nu am mai facut nimic pe server) asa ca aniversarea de 10 ani s-a cam dus pe apa sambetei, la fel ca aniversarea de 11 ani anul acesta care era pe 3 IUNIE. Oricum, sincer nu ma asteptam ca anul trecut cat si anul asta nici macar 1 jucator fie el vechi/nou nu a zis nimic despre aniversare, nimeni nu si-a adus aminte de asta si asa si motivatia de a face ceva a scazut foarte mult....

Dar cum serverul deja este aproape dus de tot sa zic asa, nu serverul, cs 1.6 in general si nu se merita sa bagam 300 de euro lunar ca sa fie full de boti si straini, mai bine ramane asa cu foarte putini playeri pana se duce de tot, cel putin pana de anul nou deoarece de Craciun sunt sigur ca iar o sa fie jucatori si o sa ne jucam ca anul trecut.


Din aceste motive vreau sa fac un "video final" sa zic asa, asta am avut in plan pentru aniversarea de 10 ani, dar cum am plecat nu am mai facut ideea asta si dupa au mai intervenit alte chestii si nu am mai apucat sa o fac deloc. Desigur nu o sa fie ultimul video, daca prin vreun miracol o sa fie din nou jucatori si nu o sa inchidem inca server-ul, o sa mai facem si altele, dar poate o sa fie ultimul asa "muncit" si de aniversare, amintiri, etc.




CITITI DE AICI, PANA ------>>>>>>>>

Scurt si la obiect, ce vreau cu acest topic de la voi?

Nu vreau sa imi trimiteti idei de video, ideile deja mi-au venit anul trecut si ideea de video este foarte buna deci asta o sa o facem, dar asa pentru final de video vreau sa mai adaug o chestie, speciala sa zic asa, care ar insemna mult pentru toti anii astea de munca si pentru noi!
Vreau sa imi trimiteti mesaje ori TEXT prin acest topic sau in privat la mine, ori VOCAL tot asa ori in topic ori in privat la mine.(aceste mesaje o sa fie incluse in video)
Mesajele (text/vocal) sa contina pe scurt experienta voastra de 11 ani pe acest server( sau de cati ani jucati 2-3-4-5-6-7-8-9 ) ), ori cea mai frumoasa amintire pe scurt, ori ce doriti voi un mesaj "final" sa spun asa pentru server dupa acesti 11 ani.



------>>>>>>>> AICI, PENTRU CE ESTE IMPORTANT SI PENTRU CE VA ROG SA FACETI!

Daca aveti amintiri salvate in PC, video/poze/etc. le puteti posta in TOPIC sau mi le puteti trimite in privat!!!!




Ideea asta a venit din cauza ca ori de cate ori discut cu cineva vechi cu care mai tin legatura pe wapp/fb/etc.(chiar daca nu mai joaca) si ne amintim de vremurile de pe server mereu este un feeling asa frumos si relaxant si as vrea sa ramana si niste mesaje de genul amintire in acest video, ca sa putem sa revenim la aceste sentimente ori de cate ori dorim(sper ca reusim sa facem finalu si cu impact, sa reusim sa starnim acel feeling).

O sa transmit acest topic, pe scurt, si la cei vechi care nu mai intra deloc, la "veterani" cum ar fi moxu/marky/etc. ca sa primim mesaje si de la ei, deci o sa dureze destul de mult timp pana reusesc sa adun toate mesajele de la absolut toti, nu vreau ca dupa sa ramana cineva pe dinafara si sa spuna ca "nu a fost anuntat" si sa ii para rau, de asta si fac acest topic, pe cine nu putem contacta macar vede aici pe forum.

Si videoul o sa dureze destul de mult pana o sa il facem, deoarece vreau sa fie frumos editat de data asta, sa fie bine muncit deci pana la finalul anului probabil o sa tot fie "facut" la el cate ceva, incet-incet o sa il terminam, nici nu vreau sa ma grabesc ca dupa sa iasa un rahat din toata ideea si din tot video.
Simt ca mai trebuie sa fac asta dupa atatia ani dedicati acestui server si acestei comunitati ca sa oferim la tot un final(poate nu o sa fie finalu dar zic asa, asta o sa fie pentru a sarbatorii toti acesti ani) si dupa o sa o lasam probabil si mai moale cu serverul si comunitatea sau in cel mai rau caz inchidem totul cu final fericit , sau ne axam pe CS:GO, desigur cine o sa mai aibe timp, pe CS:GO si acolo tot pe JB.

Din pacate totul are un final, dupa 11 ani am ajuns si in acest punct, unde probabil trebuie sa lasam totul in spate si sa ramana totul o amintire frumoasa, a fost frumos cat a tinut, au fost frumoase toate amintirile adunate in acest timp, dar usor usor totul se duce, nimic nu tine pana la nesfarsit. Dar repet, inca nu inchide serverul, nu inchidem nimic, dar asta o sa fie un video facut de aniversare, poate ultima sarbatorita, in rest serverul o sa ruleze in continuare!

Cum am zis, mesajele le trimiteti ori in acest topic ori in privat la mine! Sper ca mai reusim sa adunam cateva mesaje, daca nu asta este, macar am incercat !
Am rugamintea sa TRANSMITETI acest topic sau mesaj la cat mai multa lume de pe server, ca nu ii am pe toti pe wapp/discord/fb/etc. si sa ajunga mesajul la cat mai multi jucatori vechi/noi nu conteaza! Va pupic


Daca nu doriti nu este nevoie sa trimiteti, daca nu va simtiti confortabili cu asta sau vi se pare copilaresc/etc. nu trebuie sa trimiteti, nu ne suparam sau ceva, este strict la alegerea fiecaruia daca trimite sau nu acest mesaj!