Va salut, eu am trecut mai departe de aceasta comunitate acum foarte mult timp, am trecut la alte jocuri, alte comunitati, alte lucruri in viata, loc de munca, batalia pentru a imi cumpara propria locuinta care inca continua, si sa stiu ca sunt cineva pe pamantul asta, dar pe vremuri aceasta comunitate mi-a aratat ce inseamna legatura pe care o poate aduce gamingul, dar dupa cum mi-am schimbat viata foarte mult in atatia ani, mi-am schimbat si nick-name-ul de multe ori, am inceput cu unul cu care mi-am facut o reputatie oribila, pentru ca eram un copil parlit dar am petrecut atat de mult timp alaturi de cei ce au fost pe jb.anzo.ro si pe jb.alphacs.ro incat m-au facut in aceasta zi sa imi aduc aminte de momentele placute din copilaria mea, unul fiind cand tin minte ca nu multi aveau posibilitatea atunci sa fie simon, iti trebuia microfon, sa stai mult la rand, si sa nu fi complet idiot iar asta in acele timpuri era o chestie care nu chiar toata lumea o putea avea cu asa usurinta, iar momentul care m-a facut sa rad cand imi amintesc, intr-o zi cand insfarsit aveam si eu un microfon si am jucat cu orele pe server, cand a fost tura mea sa fiu politist, insfarsit am putut fi simon, aveam atatea emotii, copilul de mine vorbeam cu limba incurcata, si am deschis portile prizonierilor si am zis simon spune duck day, cine sta-n picioare moare, si au venit toti peste mine si m-au omorat am intrat in pamant si toata lumea a ras de actiunea mea , oricum, astea fiind spuse, cu bune cu rele, eu am fost "GaBy 01" sau "ProTonYx" in acele vremuri, cu toate ca nu mai stie nimeni cine sunt, sau poate chiar sa isi aminteasca dar sa nu fie atat de important pentru ca nu am mai acordat atentie in ultimii multi ani, voi mi-ati aratat ce inseamna distractia in jocuri alaturi de o comunitate si n-am sa uit niciodata asta.