Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  5
Likes Likes:  42
Results 1 to 10 of 22

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #18

    User Info Menu

    Pe aceasta comunitate mi-am inceput cariera mea de jucator de Counter-Strike, aceasta comunitate m-a cladit in asa fel sa-mi placa cs-ul la maxim. Imi aduc aminte cand toata lumea era impotriva mea deoarece eram mic de varsta ( 10 ani ), toti faceau misto de mine mai putin @MaRky, el e singurul om pe care-l tin minte dupa 10 ani de atunci, luandu-mi apararea, m-am simtit cel mai bine atunci, eu fiind copil. O aminitire amuzanta sa-i zic asa a fost cand s-a adaugat commanda amx_minne, povestea incepe cam asa: Eu, copil de 12 ani ( sau 13 numai stiu exact ), ramasesem singur acasa, sormea tata si mama ( Dumnezeu s-o ierte ) erau plecati la tara la bunici, eu copil prost ce eram de gura, il injurasem pe T3m!nator ( sau ceva de genu, inca il am pe steam) si dintr-odata mi se deschide DVD-Writer-ul si incepe si se aude in boxe ( n-aveam bani de casti ) sunetu ala de la anne.jpg, imi aparuse si fata lui Jeff pe monitor si nu puteam inchide, imi tremurau picioarele de frica, in noaptea aia nu am mai dormit si am stat cu becu aprins pana au venit ai mei )) hahahah good old times .
    P.M : Din cauza server-ului m-am apucat de fumat pt ca radeau toti de mine ca aveam vocea subtire, acum numai pot scapa de acest viciu, va multumesc baieti sunteti draguti

    Screenshot_7.png
    2013, aveam 10 ani.
    Last edited by I'm Windous; 16-11-22 at 17:55.

  2. Thanks uNNuluX thanked for this post
    Likes JuveT. liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •