Salutare dragutilor , ca in fiecare an si anul acesta cu ocazia sarbatorilor de iarna am bagat un update specific acestor sarbatori si desigur, ca in fiecare an, organizam cateva concursuri de Craciun la care puteti obtine diferite premii!
Deoarece am vazut ca va place ideea si concursul de "alege traseul" am decis ca si de data asta sa organizez un concurs de genul, regulile au ramas aceleasi ca si pana acum. Mai jos gasiti toate informatiile necesare despre acest concurs, sa nu o mai lungim si sa incepem cu ce aveti de facut.


Ce aveti de facut?
Trebuie doar sa postati in acest topic dupa modelul de mai jos si sa scrieti ce TRASEU alegeti sa parcurgeti din poza de mai jos ca sa ajungeti la Mos Craciun, traseul trebuie parcurs de JOS in SUS ! ( poza: https://i.imgur.com/pedyulZ.png ). Ex. traseu: 1-2-1-2-1-a (puteti sa va opriti la orice nivel doriti)
Cititi sectiunea Regulament & Informatii pentru toate detaliile despre acest concurs!



Regulament & Informatii:

1. Pe fiecare rand un cadou contine un premiu si un cadou nu contine NIMIC !(ex. 1 contine vip si 2 nu contine nimic) La urmatorul rand tot asa un cadou contine un premiu si unul nu. Foarte important este sa nimeriti cadoul care contine un premiu deoarece daca alegeti gresit, adica cadoul care nu contine NIMIC atunci pierdeti tot!
2. Puteti sa alegeti pana la ce cadou vreti sa parcurgeti traseul, de exemplu daca vreti sa alegeti doar din primul rand cadoul 1 atunci la modelul de inscriere completati doar cu 1. Daca vreti sa riscati sa mai urcati un etaj atunci puteti posta 1-2, daca vreti sa urcati inca un etaj 1-2-1 (sau cum vreti voi combinatia).
IMPORTANT! Daca nimeriti cadoul de la randul 1 si nu nimeriti cadoul corect de la randul 2 atunci NU CASTIGATI NIMIC. Tot asa daca nimeriti cadoul de la randul 1, 2 si la 3 gresiti NU CASTIGATI NIMIC!
Daca nimeriti cadoul de la randul 1 si 2 si decideti sa va opriti castigati ambele premii din acele cadouri, tot asa daca nimeriti cadourile de pe randurile 1,2 si 3 castigati continutul de la toate cele trei!
3. Randul 4 , adica cadourile rosii si lungi, este un rand de CHECK POINT, adica daca nimeriti cadoul corect inafara faptului ca o sa castigati premiile de la randurile 1,2,3 daca gresiti la randurile 5 sau 6 atunci ajungeti inapoi la CHECK POINT si castigati premiile de la etajele 1,2 si 3. Desigur daca dupa CHECK POINT vreti sa riscati doar inca un rand adica RANDUL 5 si va opriti si nimeriti corect randul 5 atunci primiti castigurile de la randurile 1,2,3 si 5.
4. Randul 6 este un rand BONUS care va ofera 3 posibilitati de alegere(a-b-c). Desigur dintre astea 3 doar unul singur este corect! Daca nimeriti cadoul corect o sa va duca la MOS CRACIUN adica PREMIUL CEL MARE.
5. Daca parcurgeti corect tot traseul, exemplu traseul corect este 1-2-1-2-1-a atunci o sa castigati toate premiile de pe traseu. Asta inseamna ca o sa castigati premiile de pe randurile 1,2,3,5 si premiul cel mare!
6. Oricine poate sa participe la acest concurs indiferent de ACCESE/GRAD!
7. PUTETI SA ALEGETI un traseu deja ales de alt participant!(de ex. daca cineva deja a ales 1-2-1-2-1-a si voi puteti sa alegeti 1-2-1-2-1-a)
8. Va puteti opri la orice nivel doriti voi, fiecare parcurge traseul si isi asuma riscul de a nu castiga nimic!
9. Aveti voie sa postati si sa alegeti doar o singura data ! Dupa ce postati in acest topic nu mai aveti voie sa postati din nou, aveti voie doar sa va editati post-ul!
10. Traseul final deja este stabilit de mine ! La finalul concursului o sa postez poza cu traseul castigator si o sa primiti premiile din cadouri!
11. Va doresc multa bafta la acest concurs

Poza:



Model inscriere:

Nick CS:
Traseu ales ( ce combinatie vreti voi, ex. 1 sau 1-2 sau 1-2-1 etc.):
Am citit informatiile si le-am inteles, stiu ce trebuie sa fac:
Ce te face cel mai fericit in timpul Craciunului?(nu este obligatoriu de completat):

Ex.:

Nick CS: TheLord
Traseu ales ( ce combinatie vreti voi, ex. 1 sau 1-2 sau 1-2-1 etc.): 1-2-1-2-1-a
Am citit informatiile si le-am inteles, stiu ce trebuie sa fac: DA
Ce te face cel mai fericit in timpul Craciunului?(nu este obligatoriu de completat): serverele si comunitatea noastra

Ca sa intelgeti mai bine va postez poza cu traseul ales de mine in modelul de inscriere completat mai sus adica 1-2-1-2-1-a ! POZA: https://i.imgur.com/ckaX5gq.png

Premii:

Premiile o sa fie afisate la inchiderea concursului in poza finala ca sa fie totul o SURPRIZA ! Va iubix dragutilor

Acest concurs se inchide in data de 26/12/2022 cel tarziu pana in data de 28/12/2022 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului ! Sper ca o sa decurga totul bine ca de fiecare data si desigur ca o sa va distrati mult alaturi de noi si Craciunul acesta !
Stiti bines ca va iubix si va pupix dragutilor !
Multa bafta la acest concurs si fie ca cel mai activ sa castige !


Deoarece imi place foarte mult mesajul de final de anul trecut si de acum 2 ani si sincer deja dupa 12 ani as scrie aceleasi chestii dar probabil formulate intr-un alt mod, am decis sa las mesajul de anul trecut din topic-urile de la concursuri si aici, intr-un spoiler! Fiecare citeste daca doreste, dar stiti oricum ca va iubix si va pupix !


Din nou a trecut un an si imediat ajungem la aceasta sarbatoare minunata, Craciunul, sarbatoarea la care de fiecare data, deja de 12 ani, ne adunam toti si petrecem impreuna! Faptul ca sunteti toti ca intr-o familie pe server si ca sunteti uniti de Craciun ma face mereu extrem de fericit si abea astept sa vina aceasta perioada al anului. Anul acesta oricum a fost unul slab din orice punct de vedere din cauza la corona, totusi server-ul a fost okay in tot acest timp, de multe ori pe timp de pandemie a fost chiar ca pe vremuri plin de jucatori si desigur plin si de jucatori vechi! Ma bucur enorm ca de 12 ani ne sustineti si sunteti alaturi de noi si la bine si la greu si ca TINETI la acest server!
Nu vreau sa o lungesc in acest topic deoarece este concurs, as avea multe de spus stiti doar cum sunt eu Deci sa trecem direct la subiect:
Vreau sa va doresc sarbatori cat mai linistite si fericite si un Craciun fericit alaturi de cei dragi si desigur alaturi de JB.ALPHACS.RO! Sper ca o sa va distrati de sarbatori alaturi de noi si ca o sa va simtiti ca intr-o familie pe tot parcursul sarbatorilor de iarna !
Cum spun de fiecare data, rezultatele finale nu trebuie niciodata sa va dezamageasca ! O sa mai existe concursuri, o sa existe si alte posibilitati de a castiga ceva pe server ! Trebuie sa va distrati si sa va simtiti cat mai bine la aceste concursuri si sa participati din placere la ele!
Va doresc multa bafta la acest concurs si sper ca totul o sa decurga tot mai bine si ca o sa va placa foarte mult toate chestiile implementate anul acesta pe server!
Lorducu va iubeste dragutilor !