Hellau dragutilor , am decis ca anul acesta sa fac de acum acest topic, normal il faceam pe data de 24-25 deja cand era craciunul, dar cum si anul trecut putini au apucat sa il vada, probabil si anul acesta putini o sa il vada ( totusi am primit mesaje ca mai voiau sa posteze in topic anul trecut si nu au mai apucat ), deci macar asa aveti 20 de zile pana de Craciun sa postati aici ce simtiti voi .

Sper sa aveti toti un Craciun fericit si linistit alaturi de cei dragi si desigur pentru cei care ati jucat pe server zilele astea sper ca v-ati distrat si v-ati simtit bine si asa o sa fie si in continuare de Craciun!

Am decis ca anul acesta sa nu mai fac un topic de la 0, deja timp de 6-7 ani sau chiar mai mult, in fiecare an faceam un topic de Craciun(adica acest topic ), un video de Craciun si deja simt ca parca se repeta aceleasi vorbe in fiecare an, din acest motiv am decis sa va pun in SPOILER mesajul de Craciun din 2019 cat si din 2018 deoarece astea cuprind cam tot ce am de zis pentru acesti 12 ani de cand petrecem Craciunul impreuna! Stiti doar ca si in topicurile aniversare mereu mentionez aceste chestii, de Craciun din nou aceleasi chestii le mentionez dar probabil altfel formulate si deja cred ca dupa atatia ani stiti cam ce urmeaza sa scriu in aceste topicuri, am sa las urarea de la finalul concursurilor organizate din anul acesta deoarece acesta este actual pentru anul si Craciunul acesta si in spoilere o sa gasiti cum am zis mesajele din 2019 si 2018.

"Din nou a trecut un an si imediat ajungem la aceasta sarbatoare minunata, Craciunul, sarbatoarea la care de fiecare data, deja de 9 ani, ne adunam toti si petrecem impreuna! Faptul ca sunteti toti ca intr-o familie pe server si ca sunteti uniti de Craciun ma face mereu extrem de fericit si abea astept sa vina aceasta perioada al anului. Anul acesta oricum a fost unul slab din orice punct de vedere din cauza la corona, totusi server-ul a fost okay in tot acest timp, de multe ori pe timp de pandemie a fost chiar ca pe vremuri plin de jucatori si desigur plin si de jucatori vechi! Ma bucur enorm ca de 9 ani ne sustineti si sunteti alaturi de noi si la bine si la greu si ca TINETI la acest server!
Vreau sa va doresc sarbatori cat mai linistite si fericite si un Craciun fericit alaturi de cei dragi si desigur alaturi de JB.ALPHACS.RO! Sper ca o sa va distrati de sarbatori alaturi de noi si ca o sa va simtiti ca intr-o familie pe tot parcursul sarbatorilor de iarna !
Lorducu va iubeste dragutilor !
"

Mesaj 2019:


Mesaj 2018:



Cu ocazia asta am ajuns si la finalul acestui topic ! Ceea ce vreau sa va mai spun este ca sa va distrati mereu pe serverele noastre , pe comunitatea noastra, sa va simtiti mereu cat mai bine pe ele si sa nu lasati niciodata ca sa va domine ura , fiti mereu UNITI cum o faceti si de Craciun deoarece aici nu suntem doar simpli jucatori , suntem O FAMILIE MARE SI FRUMOASA !

Va doresc din toata inima un Craciun fericit ! Un Craciun fericit alaturi de cei dragi voua, alaturi de server-ul nostru , de comunitatea noastra , de FAMILIA NOASTRA - JB.ALPHACS.RO / WWW.ALPHACS.RO # ORIGINAL GAMING , locuri unde mereu o sa gasiti oameni extraordinari si mereu o sa va gasiti o persoana care sa va asculte nevoile , sa va indrume si sa va faca sa va simtiti ca intr-o familie !

Va iubix si va pupix dragutilor , va multumesc pentru absolut tot de pana acum , Lorducu mereu o sa va iubeasca


Anul acesta deoarece inca nu exista un video de Craciun, am decis sa va postez toate videourile facute de Craciun impreuna cu voi in toti acesti ani, sincer in 2018 nu credeam ca o sa reusim sa facem ceva frumos din cauza ca nu aveam inspiratie, dar pana la urma a venit ca in fiecare an , pot spune ca cel din 2018 este cel mai reusit video de Craciun facut impreuna cu voi de pana acum, se vede ca am evoluat toti foarte mult in toti acesti ani! Pe langa aceste videouri, postez si videoul de la aniversarea server-ului care este din nou unul foarte reusit si demn de laude! Va multumesc pentru toate aceste amintiri frumoase si pentru toata sustinerea venita din partea voastra, va iubix

VIDEO ANIVERSARE 2020 - 9 ani de JB.ALPHACS.RO



2018



2017



2016



2015



2014



2013



MAI VECHI DE PRIN 2011-2012 PROBABIL, FACUTE DE JUCATORI (deoarece din 2013 am inceput si eu sa fac impreuna cu voi video de Craciun anual)