Contra


Auzi bai Dark Forest mai exista parinti care nu detin bugetul pentru a cumpara un high tech pc cu satelit in el asa ca tot ce ai scris aici e irelevant nu e frumix sa te dai mare k idee
Quote Originally Posted by N1K3 View Post
am o impresie draga bobita ca n-ai vazut si nici nu ai testat niciodata cum e sa ai 1k fps )). Astept un mesaj pe discord : DaRK F0r3sT#2429 in momentu in care vei ajunge la performanta de bhop pe care o am eu, danger si multi altii. Dar fara flatcheat, ca ai mai jucat cu d astea
Quote Originally Posted by N1K3 View Post
Cu flat 2k fps? ))) Da mi add pe discord si intram pe ce vr tu. Iar W00den are dreptate, nu cred ca ai avut tu 2k fps M-am jucat 1.6 pe RTX 3080 si I9 si tot nu am prins 2k Iar un lucru mai stiu sigur, noi 2 nu ne putem compara la bhop. Am 1 an si cv de dr, cateva luni de bhop, hns si surf Inainte serverele astea erau foarte jucate, chiar mai jucate decat jb ul din cate stiu eu acum ceva timp.. Era 32/32 mereu.. Oricum, astept sa mi dai add pe discord, vorbim si facem ce vrei tu iti demonstrez ca tu n ai cum sa ma faci pe mine. Bye