Salutare dragutilor , am decis sa va cerem ajutorul pentru a putea mentine comunitatea in "picioare". Deoarece in ultima vreme am fost nevoiti sa facem mai multe modificari si la servere(JB) si ca nu mai sunt donatii care sa mentina totul platit, ajungem sa avem luni in care facturile sunt deja "prea mult de platit".

Din acest motiv am fi bucurosi daca ne puteti ajuta lunar sau cel putin trimestrial (din 3 in 3 luni) cu o donatie modica, probabil nesemnificativa pentru multi dintre voi, adica 5-10 euro sau cat doriti voi, orice suma este binevenita!

Deoarece nu este un secret, o sa va las mai jos aproximativ cat este de platit in TOTAL lunar si suma o data la 3 luni:

De platit LUNAR total 25 de euro
De platit TRIMESTRIAL total 60 de euro

Daca strangem de aici aprox 100 de euro(ca pe urmatoarele 3 luni este platit cel trimestrial, deci ramane doar cel lunar) in 3 luni, atunci o sa platim webhostul pe 1 AN ca sa fie mai usor de gestionat restul!

Metode de plata:
PayPal (fiind si cea mai buna metoda, deoarece plata tot prin paypal o facem)
Paysafecard
Transfer bancar (minim 50 de lei, echivalent a 10 euro)
Revolut




Metodele de contact pentru @TheLord : Discord thelordacs | Skype thelord353 | Steam https://steamcommunity.com/id/thelordalphacs/
Metodele de contact pentru @Strumf : forum prin PM si discord ➝ strumf#2317




Cei care doneaza pentru strangerea de fonduri o sa fie trecuti mai jos cu SUMA + MENTION pe FORUM!

Lista donatii pentru strangerea de fonduri:

Suma €/RON - Nume


10 € - @?RyN?
10 € - @SmokerEveryDay
160 € - @Ryu
10 € - @Casian Ilarion
10 € - @Alin - MDFK
30 € - @-lovaras.




Total strans 230 €
TOTAL CHELTUIT 230 € - dovezile platilor efectuate le gasiti mai jos !




Va multumim pentru intelegere si ajutor!