Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Results 1 to 2 of 2

Thread: Propune sv

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Propune sv

    salut,
    as avea ceva lucruri de spus in legatura cu top-ul si datul de vip,gen mi se pare extem de mult 3, luni adica primesti vip 3 luni abuzezi de el faci 20k puncte si apoi iar si se tot aduna in continu pana la nesfarsit,as propune gen macar il primesti 3 luni da in alea 3 luni nu conteaza ca esti top 1,as mai da si sansa altor playeri sa aiba vip,apoi,sau primesti o luna vip ca 3 luni este exagerat de mult e un sezon drq, acu nush cum var convine si voua cu chestia asta dar na, sv vostru regulile voastre.

    apoi as prea sa mai vb de varsta adminilor , nu mi se pare corect ca un cpoil de 14 ani sa aiba deja manager primit de la top,adica coaie stau 20 de ore pe zi fac peste 20 k puncte pe sv,apoi iau vip abuzez de el sa fac 1000 killuri si "plm am deja vip mai abuzez putin de el ajung luna viitoare top 1 , luna asta imi fac manager direct ce drq, ma pis pe ele ore ma pis pe ani mei si mentalitatea mea,sunt top1 ce drq" am vb si ieri cu under si am zis ca macar 16-17 ani pt manager si general adica gradele astea fac tot pe sv si nu vine orisicine sa dea ban asa, plm atat am avut de zis , vreau sa va dati cu parerea si gen nu cred ca sunt singurul care gandeste asa. va pup si va iubesc

  2. #2

    User Info Menu

    1) varsta la admin nu a fost nu este si nu va fi vreodata la noi pe server
    Vi s-a mai spus de sute de ori si de catre @TheLord
    2) stiu de ce e facuta aceasta propunere
    E facuta ca pe voi (unii , va stiti nu are rost sa dau nume , daca dau nume sanctionez dar nu e cazul inca) va roade invidia de ce un copil se dedica serverului si se joaca si e activ si ii pasa de grad , daca va roade invidia fiti mai activi ca el , jucati la top , faceti cereri de up si sa nu va mai futa grija ca de ce unu are manager si altu nu
    Sa nu va mai aud cu texte ca "vb eu cu lord sau cu danny si te zburam" si kkturi de genu numa sa bagati frica in el ca e copil clar?
    Daca vedeti ca face probleme ca manager puteti sa ii faceti reclamatie
    Dar daca nu face nimic nu mai sicanati copilu ampulea
    Lasati l sa joace
    Si fiti activi
    3) cat despre premiile la top voi discuta cu @TheLord si vom vedea daca are rost sa le schimbam sau e doar frustrare la voi si aici

    Mai aveti si pe staff room mesajul trimis de mine ca deja mi s-a umplut paharul si va cam fute grija degeaba.
    Cu astea fiind spuse
    Vom lua in calcul premiile la top si le vom diacuta
    Restul de frustrari nu ne intereseaza
    Doar daca se ajunge sa fie probleme sanctionam
    T/c
    ~DISCORD~
    dannyacs
    ~Evoluție~
    WHEN THEY CALL U CRAZY
    REMEMBER THAT: GENIUS IDEAS
    DON'T COME FROM AVERAGE MINDS.

  3. Likes TheLord, uNNuluX liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •